Як вибрати автолампи.

Будь автомобіліст рано чи пізно стикається з такою проблемою, як вибір автолампи. Перше, що необхідно зробити - це визначити базові параметри лампи: цоколь, напруга і потужність. Перш ніж придбати автолампи , обов'язково прочитайте керівництво до автомобіля.
Інструкція
1
Вибираючи автолампи на машину, спочатку визначте їх тип. Зробити це можна, прочитавши керівництво до автомобіля або, знявши стару лампу і подивившись маркування. Також, ви можете скористатися спеціалізованими каталогами, які дозволяють підбирати автолампи за призначенням, характеристиками, марці автомобіля і типу цоколя. Автолампи можуть бути наступних типів - Н1, Н2, Н3, Н4, Н7, НВ3, НВ4, W5W та інші.
2
Наступне на що потрібно звернути увагу при виборі автоламп - це виробник. На ринку надають широкий асортимент автомобільних ламп, все залежить від вашого бюджету і типу ламп. Велику популярність придбали галогенні лампи, близькі за своїми характеристиками до ксеноновими лампами. Найбільшим попитом користуються автолампи зарубіжних виробників.
3
Далі, визначитеся з потужністю і світловіддачею автолампи. На вітчизняному ринку можна придбати автолампи як стандартної потужності (60/55), так і збільшеною (90/100). Так як збільшена потужність автоламп впливає на електричні вузли машини, в даний час проводяться лампи зі стандартною потужністю і збільшеною світловіддачею. Рекомендується встановлювати саме такі автолампи, тому що вони значно покращують видимість вночі під час їзди без нанесення шкоди електричним вузлів машини.
4
Вибираючи автолампи , варто відразу визначитися скільки їх потрібно купувати - одну або дві. Як відомо, термін експлуатації у однакових автол сильно не відрізняється. Тому, якщо у вас перегоріла одна лампа, то варто очікувати, що друга скоро теж вийде з ладу. До того ж, під час експлуатації галогенною автолампи, її світловіддача може змінюватися, і в результаті виникне різниця освітлення двох автоламп. Краще придбайте дві автолампи, щоб потім не було різних неприємностей.