Як встановити флеш-плеєр в браузер.

Технологія Adobe Flash є досить популярною, її встановлюють користувачі різних операційних систем: і Linux, і Windows, і Mac. Цей додаток дозволяє переглядати відеофайли прямо зі сторінок веб-сайтів.
Інструкція
1
Щоб встановити програму Adobe Flash Player, відкрийте браузер і відвідайте офіційний сайт розробника Adobe. Далі зайдіть в розділ Get Adobe Flash Player, його ви знайдете в правій частині інтернет-сторінки.
2
Зверніть увагу, що процес установки флеш- плеєра буде трохи змінюватися в залежності від того, яким браузер ом ви користуєтеся. Якщо ви виходите в інтернет за допомогою Internet Explorer, тоді перед процедурою установки закрийте всі активні програми і натисніть посилання для автоматичного завантаження.
3
Перед вами з'явиться вікно з розділом "Free Google Toolbar", і якщо ви не захочете встановлювати тулбар на ваш комп'ютер, тоді приберіть галочку навпроти цього напису. Далі клікніть на кнопку "Agree and install now", після чого у вікні натисніть на рядок «Встановити елемент управління ActiveX».
4
Система безпеки попередить вас про завантаження нової програми. Для її установки натисніть кнопку «Встановити». Після завершення процесу інсталяції вам необхідно натиснути на що з'явилася напис «Готово». Якщо перед вами з'явився який-небудь ролик, значить, Flash Player благополучно встановлений на ваш комп'ютер.
5
Якщо ж ви для перегляду сайтів користуєтеся іншим браузер ом, тоді після кліка на посилання флеш- плеєра перед вами з'явиться про версії обраного браузер а, операційній системі, і приблизний час для скачування програми. Натисніть на поле з написом «Завантажити».
6
Далі у вікні, необхідно вибрати ту папку, в яку ви бажаєте зберегти файл. Як тільки він буде повністю завантажений на комп'ютер, закрийте всі активні програми і браузер и, а потім запустіть інсталятор Flash Player. Все буде зроблено автоматично, вашої участі не буде потрібно. Весь процес не займе багато часу, буквально через хвилину ви знову зможете запустити потрібний браузер і відкрити необхідні додатки.