Як прочистити форсунки омивача. Як прочістоіть форсунку омивача скла.

Запідозрити, що форсунки омивача працюють неякісно, можна по виду струменя, що ллється на скла. Якщо її напір істотно зменшується, знижується, а то і зовсім пропадає, пора розібратися, в чому причина. Можливо, просто засмітились форсунки .
Вам знадобиться
  • Компресор, великий шприц, тонка металева струна, шпилька, голка, мило, вода.
Інструкція
1
Спочатку перевірте, чи є рідина в бачку. Якщо вона налита, ревізією всю систему для вилучення решти можливих неполадок. Зручніше це робити удвох. Один оглядає, інший натискає важіль підрульового перемикача омивача. Обов'язково послухайте, дзижчить Чи моторчик скло омивача. Переконавшись, що він працює, знайдіть під капотом місце приєднання трубочок, що йдуть від електронасоса до жиклерам. Зніміть ці шланги з форсунок. Перевірте, чи не засмітилися трубочки, натиснувши на важіль омивача. Якщо з них омиває рідина тече, значить, доведеться чистити форсунки .
2
Бруд, набівшуюся в форсунку, приберіть вимиванням. Від'єднайте підвідний шланг. У великій шприц наберіть води. Промийте жиклер в зворотному напрямку струменем зі шприца. Все забруднення виллється разом з водою з протилежного боку.
3
Інший варіант: тонкої металевої струною, наприклад, від гітари, або шпилькою, голкою акуратно прочистите отвір жиклера настільки глибоко, наскільки це можливо. Потім форсунку ще й промийте струменем води зі шприца.
4
Ще одне оригінальне пропозицію - продміть жиклер сильним напором повітря. Вставте в форсунку зі знятими трубочками шприц і різко видавіть з нього повітря. Або використовуйте з тією ж метою автокомпресор, що підключається до прикурювача.
5
Якщо ніщо з перерахованого вище не допомогло, без розборки не обійтися. Щоб нормально прочистити жиклер, зніміть пристрій з машини. Підніміть капот. Від'єднайте шланги. Стисніть зсередини засувки-пелюстки форсунки і обережно, щоб не пошкодити фарбу, витягніть її назовні.
6
Замочите форсунку в мильному розчині на ніч. Потім гарненько промийте. Якщо пристрій розбирається, зніміть концевую втулку. Вийміть пружину і кульку. Все ретельно промийте, продміть і зберіть знову.
7
Установку форсунок виконайте в порядку, зворотному зняттю.
8
Зверніться в автосервіс. Фахівці за розумну ціну перевірять всю склоомиваючі систему вашого автомобіля і усунуть неполадки.
Зверніть увагу
Обов'язково знімайте подводящую трубочку форсунки при її промиванні водою. Якщо цього не зробити, бруд потрапить в систему омивача і засмітить що-небудь інше - шланг або електронасос. В кращому випадку вона знову опиниться в форсунке.Прімененіе гострих металевих предметів небезпечно можливістю пошкодити калібрований отвір, що призводить жиклер в неробочий стан. Або ймовірністю виковирнуть розпилюючи кулька з дірочкою, наявний в деяких видах форсунок. Він істотно впливає на тиск в системі склоомивача. Без нього нормального розбризкування не виходить.
Корисна порада
Якщо форсунки забиваються брудом регулярно, можливо, в бачок з омиваючої рідиною потрапив якесь сміття. Коли будете чистити жиклери, промийте і бачок.