Як повернути форму вовняним речам. рада Як повернути вовняний.

Внаслідок неправильної прання та сушки вовняні речі можуть постраждати. Повернути форму коханому светра або кофтинці досить складно, але все - таки є кілька способів, до допомоги яких можна вдатися.
Вам знадобиться
  • Праска, кондиціонер для волосся, мило, нашатирний спирт, скипидар
Інструкція
1
Рясно збризніть річ водою, а потім пропрасуйте через вологу тканину, акуратно витягаючи виріб до потрібного розміру. Головна умова - повністю досушити річ цим способом, інакше вона знову «сяде».
2
Зверніться в хімчистку, в якій беруть речі на відновлення. Ваше виріб натягнуть на спеціальний манекен і паром розправлять до необхідного розміру. Примітно, що пара надходить безпосередньо з самого манекена. Приготуйтеся до того, що ця процедура обійдеться вам в кругленьку суму. Але майте на увазі, що далеко не всі вироби піддаються такому впливу.
3
Якщо улюблена кофточка села зовсім небагато, виперіть її в теплій воді з додаванням кондиціонера для волосся. Обережно надайте речі форму поки вона ще мокра і розкладіть її на плоскій поверхні для природної сушки.
4
зваляли після невдалої прання вовняну річ можна спробувати виправити декількома методами. Поперіть виріб у воді, в якій на кілька годин була замочена звичайна квасоля, потім легко відіжміть. Другий спосіб: приготуйте розчин з 10 літрів мильної води, 3 столових ложок нашатирного спирту і 1 столової ложки скипидару. У цій суміші замочіть річ на добу, а потім прополощіть у прохолодній воді.
Зверніть увагу
Обов'язково звертайте увагу на етикетку, на ній повинні бути зазначені способи догляду за річчю.
Корисна порада
Щоб уникнути проблем з деформацією вовняних речей навчитеся правильно за ними доглядати. Для прання використовуйте м'який пральний порошок з кондиціонером або рідкий засіб для прання вовни. Періть і полощіть виріб вручну в прохолодній або злегка теплій воді. Якщо вирішили попрати вовняні речі в машинці, то встановіть режим делікатного чи ручного прання. Після прання не викручуйте річ, просто злегка її відіжміть і розкладіть сушити на столі на махровому рушнику. Якщо виробу потрібно прасування, то робіть це тільки з виворітного боку.
Трапляється так, що вовняна річ виявляється зіпсованою через неправильне вибору режиму прання. Якщо ви неправильно випрали дорогу вам річ , яка виготовлена з вовни, є спосіб все виправити.
Вам знадобиться
  • десятилітрових відро, спеціальний розчин для вовни, нашатирний спирт, столова ложка, скипидар, кондиціонер для білизни.
Інструкція
1
Налийте половину відра теплої води і додайте розчин для вовни. Додайте в отриманий розчин три столових ложки нашатирного спирту і одну ложку скипидару. Гарненько перемішайте отриманий розчин і замочіть в ньому зіпсовану вовняну річ на двадцять годин.
2
Після цього дістаньте вовняну річ з розчину, опустіть в холодну воду з кондиціонером для білизни і ретельно прополощіть.
3
Сушити вовняну річ потрібно в такий спосіб. Замотайте її в рушник, а коли воно намокне, поміняйте його на сухе. Так потрібно сушити до повного висихання речі.
Корисна порада
При пранні шерстяних речей будьте гранично обережні і уважні. Вибирайте відповідні режими прання для конкретних речей.