Як відміряти борошно. Як відміряти 120 грам борошна.

Багато господинь періодично стикаються з ситуацією, коли вони роблять все в точності за рецептом, а випічка не виходить. Тісто виявляється надто густим або дуже рідким, в результаті чого вони не пропікається і з духовки відправляється прямо у відро для сміття. Господиня дивується, адже вона взяла стільки борошна, скільки було потрібно. Можливою причиною невдачі може виявитися той факт, що кількість борошна в рецепті було неправильно відміряно.
Вам знадобиться
  • - Борошно
  • - Мірні ємності
  • - Сито
Інструкція
1
Борошно - це сипучий продукт, властивості якого різняться від сорту до сорту. І навіть один і той же сорт, вироблений в різних регіонах, може мати різну вологість. Саме тому в рецептах вказується консистенція тесту, на яку потрібно орієнтуватися при змішуванні інгредієнтів.
2
Але, тим не менш, саме помилки отмеривания необхідної кількості борошна відіграють фатальну роль при виготовленні випічки. Найчастіші величини, надибуємо в рецептах - грами, ложки, чашки і стакани. Завжди уважно читайте весь рецепт, перш ніж приступити до роботи. Наприклад, при просіюванні борошно значно збільшується в об'ємі, тому один стакан злежалася і один стакан просіяного борошна будуть важити по-різному.
3
Ємності для борошна мають певний обсяг. Одна чашка містить 240 мл, 1 чайна ложка - 5 мл, 1 столова ложка - 15 мл і 1 стакан - 200 мл. Якщо в рецепті борошно відміряється в чашках, наповніть чашку борошном, але не утрамбовуйте її. Проведіть ножем по чашці, щоб видалити борошняну гірку. Гірку в чашках і склянках завжди потрібно прибирати, якщо в рецепті нічого не сказано на цю тему окремо.
4
1 чашка пшеничного борошна першого стандартної вологості вміщує в себе 140 гр. А в 1 чашці борошна вищого сорту міститиметься всього 120 гр продукту. Гранований стакан, наповнений до кромки, міститиме в собі 120 і 110 гр борошна відповідно.
5
Відмірюючи муку ложкою, зачерпніть продукт з пакету і злегка постукайте по ложці, щоб стряхнути великі піки. У вас повинна залишитися акуратна маленька горочка, рівна приблизно обсягом ложки. У підсумку в чайній ложці у вас виявиться 8 грам борошна, в їдальні близько 18-20 грам.
6
Якщо ви правильно відміряли муку , строго слідували рецептурі, у вас має все вийти, і ви зможете з гордістю поставити свіжу випічку на обідній стіл.
Корисна порада
Якщо у вас немає сита, просіяти борошно можна через звичайний друшляк