Як побудувати голландку.

Голландка - невелика піч, що служить виключно для обігріву приміщення. Вона невелика і швидко може нагріти кімнату розміром до 20 кв. метрів, але на ній не передбачена плита і місце для просушування. Якщо ви вирішили побудувати голландку в своєму будинку, вам слід знати послідовність дій.
Вам знадобиться
  • - цегла (250х120х65) - 200 шт;
  • - глина звичайна 0,4 куб.м;
  • - пісок;
  • - вода;
  • - дверцята піддувальна 270х140;
  • - дверцята топкова 250х210;
  • - колосникові грати 300х200;
  • - сталевий дріт перетином 2-3 мм .
Інструкція
1
Зробіть глиняний розчин: візьміть вимочену глину середньої жирності і така ж кількість піску. Глину попередньо просійте, щоб видалити каміння. Залийте водою (чверть обсягу від глини) і ретельно перемішайте. Все грудки розбийте або видаліть. Розчин зробіть настільки рідким, щоб при невеликому натиску він видавлювався з швів.
2
Перед початком кладки підберіть всі ряди насухо (без розчину), складіть піч голландку як конструктор. В потрібних місцях зробіть подтеску і підколку, щоб надалі не втрачати час.
3
Почніть укладання і робіть все строго за кресленням. Крім того, частіше контролюйте якість роботи: перевіряйте внутрішній устрій, горизонтальність кладки, перев'язку швів, правильність кутів, вертикальність (за допомогою схилу).
4
Цегла перед кладкою занурюйте в воду на кілька секунд, щоб він не вбирав вологу з глини при кладці. Укладаючи цегла, притискайте його так, щоб розчин видавлювався в усі сторони, а надлишки прибирайте кельмою. Товщина швів не повинна перевищувати 3-5 мм.
5
Дверцята обов'язково закріплюйте дротом, інакше вона швидко розхитається і випаде. Для цього вставте її в отвори коробки, скрутіть вдвічі. Потім натягніть і покладіть у заздалегідь підготовлений проріз у верхній кромці цегли (якщо обійтися без прорізу, дріт просто сповзе). Потім загніть її і переплетіть з цегляною перев'язкою.
6
Розміри прорізу повинні практично збігатися з розмірами коробки дверцята, не допускайте зазору більше 1 мм.
7
Після того, як кладка буде завершена, ретельно просушіть піч- голландку . Для цього залиште на 10-15 діб двері і вікна в приміщенні відкритими, при цьому всі дверцята і прочістние отвори печі також відкрийте. Сушка вважається закінченою, коли зникнуть сирі плями на поверхні печі і сліди конденсату на засувках.
8
Можна також сушити піч штучно. Для цього періодично протоплювати піч, поступово збільшуючи обсяг палива (від стружок і скіп до трісок, дрібних полін і, нарешті, справжніх дров). Кожна топка не повинна перевищувати 30 хвилин.