Як навчитися ходити по подіуму.

Ходити по подіуму , як професійна модель - не найпростіше заняття. Воно вимагає максимальної концентрації і щоденної роботи над своїми вміннями.
Вам знадобиться
  • - туфлі на високих підборах;
  • - подіум;
  • - викладач;
  • - книга.
Інструкція
1
Навчіться розслаблятися і контролювати дихання. Це дуже важливе вміння, без якого ви не зможете плавно і красиво ходити по подіуму . Отже, ляжте на підлогу, розслабте всі м'язи. Зробіть кілька глибоких вдихів і видихів. Потім встаньте на ноги і потягніть руки вгору. Все це допоможе вам зробити дихання спокійним і підготувати м'язи до навантаження.
2
Почніть рух вперед. Спина повинна була рівною під час ходьби. Втягуйте шлунок і високо тримаєте голову. Підніміть плечі якомога вище. Відхиліть їх назад і опустіть. Слідкуйте за тим, щоб п'ята і носок становили при ходьбі одну лінію. Повертайте трохи носок в зовнішню сторону.
3
Слідкуйте за тим, щоб спочатку рухалася стопа, а вже потім - корпус. Чи не закріпачує ноги або спину при ходьбі. Рухайте руками в такт руху, але не сильно ними розмахуючи. Всі ці рекомендації допоможуть вам стати більш граціозною та витонченою.
4
Практикуйте якомога частіше ходьбу по подіуму . Нехай це на час стане навіть нав'язливою ідеєю. Багато моделей на перших порах вдаються до наступного методу: вони кладуть книгу на голову і намагаються йти настільки плавно, щоб вона не впала. Деякі проносять навіть невелику стопку з 3-4 книг. Застосовуйте і ви цю техніку. Це сприятиме створенню практично ідеальної постави і ходи. Не переживайте, якщо спочатку книга весь час зісковзує. Практикуйтеся до тих пір, поки вона буде триматися під час всього проходження по подіуму .
5
Зміцнюйте кожен день торс. Найбільше при модельної ходьбі отримують навантаження м'язи спини, плечей, преса і ніг. Проводьте розминку щоранку, виконуючи розтяжки кінцівок і нахили до підлоги і в різні боки. Бігайте по можливості невеликі кроси, адже біг - універсальний вид спорту, який рівномірно впливає на всі м'язи.
Корисна порада
Тренуйтеся ходьбі під наглядом професіонала, якщо вам не зрозумілі якісь моменти або ви не можете оцінити свій прогрес. Також намагайтеся брати участь в максимальній кількості показів одягу.