Як додзвонитися до Києва.

Щоб додзвонитися в Київ , вам потрібно дізнатися декілька цифрових кодів. Це можуть бути коди України, міста, доступу до виділеної телефонної лінії та інші. Залежно від того, який спосіб дозвону ви оберете, загальне поєднання цифр буде змінюватися.
Інструкція
1
При дзвінку з домашнього телефону наберіть 8 і дочекайтеся довгого гудка. Після цього натисніть 10 - код міжнародного доступу, а потім код України 380 і Київ а - 44. Далі повинні слідувати сім цифр міського номера телефону. Загалом вигляді номер набору буде виглядати так: 8-10-380-44-XXX-XX-XX.
2
Якщо вам потрібно набрати номер з мобільного, перші дві цифри в цій послідовності (8 і 10) можна пропустити. Вам залишається натиснути +38044 і номер абонента. Вся комбінація набирається поспіль, чекати гудків немає необхідності.
3
При спробі додзвонитися в Київ з іншого міста України код країни не потрібен. Однак його останню цифру потрібно поставити перед кодом міста - вона забезпечує вихід на міжміську лінію. Тобто вам потрібно набрати 044 і номер стаціонарного телефону.
4
Якщо вас не влаштовує вартість або якість міжнародного зв'язку під час дзвінка з домашнього телефону, купіть телефонну карту. Вивчивши тарифи різних компаній, ви зможете знайти найбільш вигідний. Щоб зробити дзвінок за обраною ціною, переведіть телефон в режим тонального набору. На картці зітріть покриття, яке приховує пін-код. Дотримуючись інструкції на звороті карти, наберіть номер доступу, введіть пін-код, а потім київський номер. Залежно від типу карти, можливо, буде потрібно поставити додаткові символи (# або *) перед номером або після нього.
5
Дзвінок можна здійснити і без допомоги телефонного апарату, якщо у вас і людини, якій ви хочете зателефонувати, є комп'ютер, мікрофон і навушники. Скачайте програму для безкоштовної голосового зв'язку (наприклад, це можливо в Mail.ru Агента і Skype) і зателефонуйте на комп'ютер абонента. Якість такого зв'язку залежить від швидкості інтернет-з'єднання.
6
За допомогою Skype можна подзвонити не тільки на комп'ютер, але і на будь-який київський номер (окрім номерів виклику екстреної допомоги). Такий дзвінок вже не буде безкоштовним. Зареєструвавшись в скайпі, зайдіть на сайт програми, виберіть розділ «Функції», а в ньому - «Дзвінки». Підберіть відповідний вам тариф і спосіб оплати. Після внесення грошей на рахунок можна буде дзвонити. Відкрийте вікно програми. Натисніть на кнопку «Набрати номер», виберіть іконку з підписом «Україна» і наберіть номер з урахуванням кодів країни і Київ а.