Як знайти хорошого лора.

До вибору оториноларинголога слід підійти з усією відповідальністю, оскільки витративши час на пошуки кваліфікованого ЛОРа , ви в майбутньому заощадите час і нерви, т.к. до послуг цього фахівця вам, можливо, доведеться вдатися не один раз.
Інструкція
1
При виборі оториноларинголога можна скористатися рекомендаціями друзів і знайомих, яким вже довелося лікуватися у того чи іншого фахівця. При цьому слід пам'ятати, що такий спосіб вибору лікаря не гарантує хорошого результату у фахівця, послугами якого користувалися ваші знайомі, оскільки у вас інший організм, інша форма захворювання і біохімічна реакція.
2
Порадьтеся з дільничним медичним працівником або особистим лікуючим лікарем, послугами якого ви користуєтеся протягом довгого часу. Піклуючись про свою репутацію, він не стане вводити вас в оману, рекомендуючи поганого фахівця.
3
Скористайтеся інформацією медичних інтернет-форумів вашого міста. Найчастіше там можна отримати вичерпну інформацію про той чи інший фахівця. Але в цьому випадку, як і з рекомендаціями знайомих, слід пам'ятати, що рекомендований учасниками форумів фахівець може виявитися безсилим у вирішенні вашої проблеми.
4
Якщо ви не довіряєте різним рекомендаціям, тоді вам слід самостійно зайнятися пошуками кваліфікованого фахівця. Знайдіть клініку, в якій ви хотіли б отримувати медичну допомогу. Це може бути муніципальне медичне заклад або приватна клініка. При цьому вам слід врахувати, що в приватних клініках не завжди працюють виключно кваліфіковані спеціалісти. Багато лікарів, що працюють в муніципальних медичних закладах, підробляють у приватних клініках. Тому ви можете значно заощадити свої кошти, звертаючись до того чи іншого фахівця в той час, коли він веде прийом і консультації в муніципальній клініці.
5
Вибравши клініку, відправляєтеся туди за інформацією про сам фахівця. Для початку переконайтеся в тому, що потрібний вам лікар має медичну освіту і сертифікат за профілем.
6
Запишіться на першу консультацію. При першій зустрічі з лікарем зверніть увагу на регалії в кабінеті лікаря: дипломи, сертифікати, грамоти та подяки.
7
Кваліфікований фахівець повинен в першу чергу поцікавитися про проблему, яка привела вас до нього. Детально розкажіть оториноларингологу про те, що вас турбує.
8
Далі лікар зобов'язаний дізнатися про всі протипоказання, які у вас є, і попросити результати обстежень, які ви робили за фактом захворювання. Уважно вислухавши вас, кваліфікований лікар повинен розповісти про те, які процедури і препарати він може призначити і що слід очікувати від такого методу лікування. Якщо фахівець, до якого ви прийшли на першу консультацію, не зробив цього, можете сміливо йти і більше ніколи не звертатися до цього лікаря. Продовжуйте пошуки.
9
Якщо після першого спілкування з оториноларингологом, ви залишилися задоволені тим, як лікар вас консультував, можете продовжити лікування у даного фахівця. Після кількох сеансів лікування у вас має наступити поліпшення або повне одужання. В іншому випадку кваліфікований фахівець повинен поміняти методику, попередньо повідомивши про це вас. Якщо лікар стверджує, що поліпшення не наступають, оскільки ваша хвороба сильно запущена, то у цього лікаря недостатньо знань і кваліфікації для вирішення саме вашої проблеми. Пошукайте іншого фахівця.
10
Керуйтеся в своїх пошуках особистими враженнями, не втрачайте з уваги різні рекомендації. В кінцевому підсумку ви знайдете фахівця, який надасть вам кваліфіковану допомогу. Витратьте на пошуки гарного оториноларинголога час, і надалі зможете заощадити його, знаючи до якого фахівця вам звертатися в разі захворювання.