Як зробити піну. мелену каву Як заварювати.

Капучино - це не просто каву з молоком. Молоко для капучино положено збивати в гарячу густу піну , і саме в цій величезній молочної шапці і полягає принадність напою. У домашніх умовах піну для капучино приготувати не так просто, але цілком реально.
Інструкція
1
З приготуванням кави в домашніх умовах в даний час не виникає жодних проблем. Можна скористатися кавоваркою, яких зараз розвелося безліч, або зварити каву в звичайній турці. Піну теж можна створити кількома способами.
2
Спосіб перший є найлегшим, але він вимагає наявності в господарстві спеціального взбивателя для піни. Так-так, є і такі агрегати на сучасному ринку збуту. Такий збивач зовні виглядає, як невеликий чайник, в кришку якого вмонтовано віночок. Налийте у збивач холодного молока, закрийте його кришкою, натисніть кнопочку, через хвилину ви отримаєте густу і стійку піну . Але пам'ятайте, наливати потрібно саме холодне молоко, бо збивач відключається автоматично, коли температура молока досягає потрібної величини. Тепле молоко нагріється дуже швидко і не встигне добре збити.
3
Другий спосіб призначений для тих, хто має в господарстві спеціальну кавоварку з функцією «капучино». У такій кавоварці зазвичай є спеціальна насадка, що виходить з неї під великим тиском пар повинен збивати молоко в піну . Увімкніть кавову машину, налийте півсклянки холодного молока. Злегка нахиліть склянку і піднесіть його до сопла насадки. Увімкніть пар і занурте насадку в молоко. Будьте обережні, неакуратне поводження з машиною може привести до опіків. Коли молоко зіб'ється, невелика частина його втягнеться в машину, тому повторіть прийом, піднісши до сопла чашку з водою. Так ви зможете уникнути необхідності повністю розбирати і чистити насадку.
4
Але що ж робити, якщо ніяких супер-агрегатів у вас немає, а під рукою є тільки простий віночок для капучино? Якщо ви спробуєте збити їм звичайне молоко кімнатної температури, то, може бути, ви навіть отримаєте піну , яка після вливання в каву відразу ж осяде, і називати такий напій «капучино» буде просто не можна. Але не варто впадати у відчай. Візьміть молоко нормальної або підвищеної жирності. Монахи-капуцини взагалі використовували для напою, названого в їх честь, вершки. Влийте молоко в металеву кружку до половини обсягу. Поставте кружку на плиту, виждіть секунд 10-15, занурюйте віночок в молоко і починайте збивати. Дуже швидко молоко перетвориться в піну , яку ложкою можна перекласти в кави і отримати справжнісінький капучино.
Корисна порада
Якщо у вас немає віночка для збивання піни, можна замінити його звичайним блендером.