Як зробити автозаміну. Як в ворде автозамена.

Необхідність заміни всіх повторів одного знака або групи символів у складеному тексті з'являється дуже часто, якщо ви регулярно займаєтеся їх набором - будь то статті, програмний код або навіть повідомлення на будь-яких інтернет-ресурсах. Саме часте виникнення потреби в такій операції призвело до того, що практично всі програми для роботи з текстами мають вбудовану функцію для автоматичного її здійснення.
Інструкція
1
Найбільш часто здійснювати автозаміну потрібно в найпоширенішому на сьогодні додатку для набору і редагування текстів - Microsoft Office Word. У цій програмі для виклику на екран відповідної форми призначене поєднання клавіш Ctrl + H - використовуйте його, або мишкою клацніть кнопку «Замінити», вміщену в групу команд «Редагування» на вкладці «Головна» меню Word. У більш ранніх версіях текстового процесора відповідний пункт поміщений в розділ меню з назвою «Редагування».
2
Наберіть в полі «Знайти» текст, який потрібно замінити. Можна не робити цього, а перед викликом форми виділити шуканий фрагмент в документі - в цьому випадку Word сам помістить всі виділене в потрібне поле. Якщо потрібно замінити недруковані символи (наприклад, два перекладу рядка поміняти на один), то натисніть у формі кнопку «Більше», а потім відкрийте випадає "Спеціальний» і виберіть потрібний символ.
3
Введіть текст заміни в поле "Замінити на". Якщо в одне з цих двох полів вимагається ввести фрагмент, який містить якісь нестандартні знаки (наприклад, надрядкові або підрядкові індекси), то найпростіше ще до виклику форми автозаміни набрати їх в тексті, використовуючи функцію вставки символів, і скопіювати в буфер обміну.
4
Натискання кнопки «Більше» відкриває додаткову панель форми, в якій ви можете вибрати додаткові правила для здійснюваної автозаміни, виставивши відмітку у потрібної опції (заміна з урахуванням регістра, з ігноруванням прогалин і т.д.).
5
Коли обидва поля будуть заповнені і потрібні опції відзначені, натисніть кнопку «Замінити все» і Word здійснить операцію по заданих вами правилам.
6
В інших редакторах ця операція може мати деякі відмінності, але принцип буде таким же - вам слід вибрати функцію пошуку і заміни в відповідному розділі меню додатка, а потім заповнити поля з'явилася форми і натиснути кнопку запуску операції. Зверніть увагу, що більш часто викликом функції автозаміни призначається поєднання гарячих клавіш Ctrl + R, відмінне від використаного в додатку Microsoft Word.
7
Якщо у вас встановлена програма Punto Switcher, то є можливість задати глобальну автоматичну заміну якогось поєднання символів. В цьому випадку всякий раз, коли ви будете набирати таке поєднання, воно буде замінюватися на інше незалежно від того, в якій програмі ви будете працювати в цей час. Щоб скористатися цією опцією клікніть правою кнопкою іконку Punto в треї, виберіть пункт "Налаштування" у сплив меню і перейдіть в розділ «Автозаміна». Натисніть кнопку «Додати» і заповніть поля з'явилася форми.
Функція автозаміни дозволяє коригувати помилки і орфографічні помилки в словах. Також настройка дозволяє за допомогою гарячих клавіш вставляти різні символи і фрагменти в текст. При цьому список автозаміни може бути відредагований через вбудовані засоби Word.

Зміна списку автозаміни

Щоб відредагувати список автоматичної підстановки та виправлення помилок в Word, скористайтеся відповідною настроюванням Word. Для цього перейдіть у вкладку «Файл» або натисніть на іконку Office, якщо ви використовуєте версію Word 2007. Перейдіть до пункту "Параметри» - «Правопис». Серед запропонованих опцій натисніть «Параметри автозаміни». Перейдіть у вкладку «Автозаміна» і поставте галочку напроти пункту «Замінювати при введенні» .Отредактіруйте запропонований у вікні список. Клацніть запис, яку ви хочете змінити, після чого вона буде перенесена в розділ «Замінити». В поле «На» вкажіть параметр, на який ви хочете поміняти виділене слово, після чого натисніть клавішу «Замінити» і приступите до редагування інших слів. Після завершення внесення змін натисніть «Ок». Зміна списку автоматичної підстановки завершено.Аналогічним чином ви можете перейменувати вже наявні записи в списку авоматично заміни. Для цього клацніть на необхідного запису, після чого вона знову з'явиться в секції «Замінити». Натисніть кнопку «Видалити», а потім введіть нове ім'я для запису в підходящому поле. Після завершення редагування натисніть «Додати» і «Ок» для застосування внесених змін.

Додавання власної записи в список

Перейдіть в меню «Файл» - «Параметри» - «Правопис» - «Параметри автозаміни». Встановіть прапорець списку меню «Замінювати при введенні». Перейдіть в поле «Замінити» і введіть фразу або, яку ви хочете додати в перелік. Наприклад, впишіть слова, в яких ви найчастіше робите помилки або друкарські помилки. В сусідньому полі «На» вкажіть правильне написання корректируемого слова. Після завершення операції натисніть клавішу «Додати», а потім кнопку «Ок» для застосування ізмененій.Спісок автозаміни є єдиним для всіх додатків, які входять у встановлений в системі пакет Microsoft Office. Таким чином додавання нового запису автоматичної підстановки в Word активує підтримку даного слова в інших наявних програмах (Excel, PowerPoint, Outlook і т.п.). Видалення позиції списку автозаміни в одній з даних програм позначиться і на інших додатках. Також ви можете використовувати опцію автоматичної підстановки не тільки для заміни слів, але і вставки потрібних фраз або символів, які ви часто використовуєте при роботі з комп'ютером.