Як знайти людину в інтернеті по імені. знайти людину по даті народження та імені.

В інтернеті можна знайти інформацію практично про будь-яку людину: однокласника, старого друга, колезі або навіть випадковому знайомому. Допомогти в пошуку можуть різні ресурси, як створені для цієї мети, так і мають до неї віддалене відношення.
Інструкція
1
Зареєструйтеся в популярних соціальних мережах, таких як «Однокласники» (www.odnoklassniki.ru), «вКонтакте» (www.vkontakte.ru), «Мій Світ» (www.my.mail.ru), Вони створені саме для того, щоб допомогти людям знаходити один одного. Використовуйте поле «Пошук», яке, зазвичай, знаходиться вгорі праворуч.
2
Якщо ви зареєстровані в Живому Журналі (www.livejournal.ru/.) Або в Щоденниках (http://www.diary.ru/) і вам відомий нік людини, якого ви розшукуєте, то внутрішній пошук допоможе побачити не тільки профіль користувача, але і його особистий блог.
3
Скачайте та встановіть програму ICQ (www.icq.com/.) Або Skype (http://www.skype.com/intl/ru/home), а потім скористайтеся пошуком по імені .
4
Введіть запит про людину, яку необхідно знайти, у рядку для пошуку будь-якої пошукової системи, наприклад Google (www.google.ru) або Яндекс (www.yandex.ru). Натисніть кнопку «Знайти» і уважно перегляньте з'явилися посилання. Можливо, інформація про потрібний вам людині буде розміщена на якому-небудь корпоративному або особистому сайті.
5
Якщо не виходить особисто знайти людини по імені , то зайдіть на сайт телепередачі «Жди меня», зареєструйтесь і залиште там заявку на пошук.
6
Використовуйте різні бази даних. Наприклад, базу МГТС.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=W5zSCOkYZWs
Зверніть увагу
В соціальних мережах, а так само програмах ICQ і Skype може бути зазначено не справжнє ім'я людини, що дуже ускладнює поіск.Поісковие системи можуть видати не одну тисячу результатів і, можливо, доведеться витратити багато часу на їх сортування. Багато шахраї наживаються на прагненні людей знайти один одного і торгують помилковою інформацією. Звертайтеся за платною допомогою тільки в перевірені компанії.
Корисна порада
Існує дуже багато однофамільців і навіть повних тезок. Щоб точно визначити, що ви знайшли саме того, кого розшукували, потрібно крім імені володіти додатковою інформацією про людину.
Роки йдуть, з'являються нові знайомі. У дитинстві у кожного з нас були кращі друзі, які переїхали з батьками жити в інше місто і загубилися. Після навчання в інституті у однокурсників дороги розійшлися, хтось поїхав додому, хтось за кордон. Добре коли залишаються спільні знайомі, у яких можна поцікавитися про долю знайомої людини і дізнатися хоч якісь контактні дані.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, інтернет, будь-які дані про людину.
Інструкція
1
З'явилося безліч соціальних мереж, через які можна шукати людей , знаючи прізвище, ім'я і вік. На пошук зовсім не впливає країна проживання. Погано тільки, що варіантів при пошуку може бути мільйон, в такому випадку можна уточнити для пошуку, наприклад, місто проживання, якщо він відомий, або місце навчання.
2
Але як дізнатися людину, з якою останній раз бачилися 20 років тому? Зовнішність вже зовсім інша, доводиться переглядати всі фотографії, уважно вдивляючись в риси обличчя. Заодно відразу можна подивитися, як проходить життя старого знайомого, адже по фотографіях все видно, та й багато користувачів заповнюють поля з даними про місця проживання, навчання і роботи. Якщо потрібної людини не виявилося на сайтах такого роду, можна таким же чином знайти спільних знайомих, які можуть допомогти в подальшому поіске.Чаще всього якщо людина вже в віці він не реєструється на соціальних сайтах, тому можна спробувати знайти його дітей або інших родичів.
3
В інтернеті існує безліч спеціальних сайтів, призначених для пошуку людей . Для цього потрібно заповнити поля з ім'ям, прізвищем та по батькові. Є ймовірність, що людина знайдеться, особливо якщо скористатися платним пошуком. Велика кількість сайтів мають спеціальну дошку, на якій можна залишити оголошення про пошук зниклої людини, вказавши відомі про нього дані. Це може бути місце відпочинку в певному місці в якомусь році, або місце навчання. Обов'язково потрібно розміщувати як можна більш детальну інформацію, щоб якщо ця людина побачить це оголошення, міг зрозуміти, що шукають саме его.Есть також сайти за допомогою яких можна шукати людей в інтернеті , знаючи номер телефону, але це можна зробити тільки в тому випадку, якщо номер відомий. Телефонні довідники міст можуть допомогти в пошуку людини, якщо відомо місце проживання, але вони рідко оновлюються.
Зверніть увагу
Є люди, які категорично не визнають соціальні сайти, через що пошук ускладнюється.
Корисна порада
Згадайте якомога більше інформації про людину, яку потрібно знайти. Це можуть бути навіть водійські курси або курси підвищення кваліфікації, тоді можна шукати по спільнотам в мережах.