Як шукати людей на Яндексі. Як знайти конкретної людини в соц мережах.

У старій рекламі проекту «Яндекс» говорилося, що там знайдеться все. Шукати сайти, події та іншу інформацію багато вміють, але от пошук конкретних людей викликає часами деякі складності.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом до мережі інтернет.
Інструкція
1
Введіть якомога більше інформації про людину в пошукову систему: ім'я, прізвище, дату народження. Якщо шукана персона досить відома, то в результатах пошуку вийде стаття у Вікіпедії, а в ній ви вже зможете відшукати контакт потрібного обличчя. Якщо людина зареєстрована в соціальних мережах, то можливо вийде посилання на його сторінку, через яку ви теж зможете з ним зв'язатися.
2
Наберіть в рядок пошуковика одну із соціальних мереж, до якої ви маєте доступ і там займіться знаходженням конкретної людини. На таких сайтах зазвичай є внутрішній пошук, тому, знаючи або припускаючи, що потрібна вам персона має аккаунт у соціальній мережі, ви без особливих проблем зможете знайти людину. Бажано, звичайно, і в цьому випадку знати деяку інформації про шуканої персони.
3
Використовуйте різні електронні архіви, посилання на які можна знайти в Яндексі, спеціалізовані сайти, сенсом яких є допомога в пошуку людей або в знаходженні будь-якої інформації про них. Щоб вийти на такі ресурси, необхідно в Яндекс-каталозі пройти по посиланню «Пошук людей ». На самих сайтах достатньо зареєструватися і ви отримаєте доступ до потрібної інформації.
4
Знайдіть в Яндексі телефонні довідники потрібного міста. Звичайно, 100% інформації про телефонні номери і персонах в інтернет не потрапляє, але знайти дещо можна. Якщо вам пощастить, то зможете відшукати не тільки номер телефону людини, але і його адреса.
5
Введіть у рядку пошуку адреси спеціалізованих соціальних мереж. Для того щоб знайти товариша по службі або людини, з яким разом відпочивали на закордонному курорті, існують спеціальні сайти. Зареєструйтесь там самі і здійсните пошук всередині соціальної мережі.
Корисна порада
Не варто забувати, що в чомусь великих містах ви самі зареєструвалися, тим більше вірогідності, що вас самих знайде потрібний чоловік.