Як дізнатися свій ip в CS.

Досить часто геймери задаються питанням про те, як дізнатися свій ip в різних іграх, в тому числі і в CS. Це необхідно для перевірки власного сервера, клієнтів або ряду утиліт, а також вивчення докладних відомостей про підключення. Для отримання відповіді на дане питання можна скористатися кількома способами.
Інструкція
1
Вивчіть договір з провайдером, в якому може бути вказана інформація про ваш IP, якщо він є статичним. Якщо ж у вас динамічний вид адреси, то він може змінювати час від часу, у зв'язку з цим варто скористатися іншими способами визначення.
2
Натисніть на кнопку «Пуск» у лівій частині панелі інструментів і виберіть пункт «Панель управління». Знайдіть ярлик «Налаштування мережі» та натисніть на підключенні правою кнопкою мишки і виберіть «Властивості». У вікні знайдіть рядок «Протокол Інтернету TCP \ IP», виділіть її та натисніть кнопку «Властивості». Ваш IP адреса буде вказана навпроти відповідного рядка. Якщо ж у налаштуваннях інтернету відзначено «Отримати IP адресу автоматично», то клікніть на задачу "Перегляд стану підключення».
3
Скористайтеся спеціальними ресурсами в інтернеті для визначення власного IP адреси. Для цього в будь-якому пошуковику введіть запит «дізнатися свій ip» і перейдіть на один запропонованих сайтів, який автоматично видасть вам шукане значення.
4
Натисніть правою кнопкою мишки на назву вашого сервера в CS і натисніть «Властивості». Перейдіть на закладку Main. Вгорі біля рядка IP Address буде вказано ip для приєднання до вашого ігрового сервера, а вашим особистим ip є цифри до двокрапки.
5
Викличте консоль під час гри в CS. Для цього натисніть кнопку «Е», яка знаходиться на клавіатурі перед цифрами. Пропишіть команду/amxlist і натисніть Enter. Якщо дана команда заблокована адміністратором сервера CS, то введіть в консолі/help і знайдіть функцію, яку необхідно вказати для пошуку свого ip адреси.
6
Дізнайтеся свій ip адресу за допомогою командного рядка. Викличте «Пуск» і в рядку пошуку введіть cmd, після чого з'явиться чорне вікно командного рядка. Пропишіть ipconfig і натисніть Enter. В результаті система видасть ваш поточний ip адресу.