Як створити альянс Травіан.

В ігровому світі « Ігровий процес » складно вижити поодинці, тому з часом ви задумаєтеся про вступ до альянс або створите свій власний. Якщо в першому випадку вам потрібно уважно вибирати існуючі команди, то в другому ви самостійно можете організувати групу, яка буде задовольняти вашим вимогам.
Інструкція
1
Побудуйте «Посольство» і досягнете третього рівня. Саме дані вимоги необхідно виконати, щоб отримати право створювати альянс в світі « Ігровий процес ». На перший погляд все досить просто. Однак тепер ви станете головою для членів альянс а, а це обіцяє відповідальність, випробування і певні труднощі. У зв'язку з цим, щоб полегшити свою долю, необхідно виконувати ряд обов'язкових правил.
2
Делегуйте повноваження, тобто розподіляйте ряд обов'язків між іншими гравцями, які перебувають у альянс е. Для того в обов'язковому порядку виберіть собі заступника, який зможе гідно прийняти ваші повноваження. Після цього визначте гравців, які будуть відповідати за важливі напрямки, наприклад, дипломатію або організацію набігів.
3
Складіть анкету для вступників ваш альянс. Це дозволить не тільки зібрати інформацію про гравців, але і відсіяти тих, хто не підходить за встановленими критеріями. Таким чином, ви будете приймати в альянс тільки гідних і активних членів. Також варто пам'ятати про шпигунів, які вступають в ваш альянс тільки заради інформації, допомагаючи ворожим командам.
4
Сформуйте стратегію гри для альянс а. По-перше, необхідно дотримуватися строго одній території, а всі члени мають бути не далі 40-50 клітин один від одного, щоб ефективно допомагати і захищати. Створіть парочку ударних груп з 8-12 гравців, призначте для них капітанів і визначте цілі.
5
Напишіть звід правил або статут альянс а. Це дозволить надалі уникнути сварок і конфліктів, які в грі « Ігровий процес », як правило, відбуваються через майно. Пропишіть всі можливі спірні питання і зобов'яжемо кожного члена альянс а прочитати статут.
6
Проводьте грамотно політику і дипломатію альянс а. Не поспішайте укладати союзи, спочатку рекомендується переконатися в тому, що даний альянс в якості союзника вам вигідний. Рекомендується в цьому випадку підписувати пакти про ненапад.