Як завантажити кліпарт.

Кліпарт називається набір штрихових малюнків, призначених для використання у складі текстових документів. У таких малюнках використовуються насичені кольори, а півтони рідкісні, що дозволяє роздруковувати їх навіть на принтерах, не пристосованих для роботи з фотографіями.
Інструкція
1
Перейдіть на сайт http://wpclipart.com/. Якщо ви не бажаєте тримати весь набір клипарта в своєму комп'ютері, а хочете завантажувати необхідні вам зображення у міру потреби, введіть назву об'єкта, картинку з яким ви хочете знайти, у полі пошуку, після чого натисніть клавішу "Search WPClipart".
2
Зліва з'являться зображення, в назвах яких зустрічається введене вами слово або словосполучення, а праворуч - папки, в яких, можливо, також є відповідні картинки. Натисніть на вподобане зображення в лівому списку, або перейдіть в ту чи іншу папку і виберіть бажану картинку там.
3
Відбудеться перехід на сторінку, де дане зображення представлене у збільшеному вигляді. Натисніть на одну з розташованих під ним кнопок, щоб вибрати формат, в якому ви хочете це зображення завантажити. Якщо при цьому браузер відразу виведе форму збереження файлу, натисніть клавішу «Зберегти» і виберіть папку, в яку необхідно помістити файл. Якщо ж зображення буде показано в ще більш збільшеному вигляді, натисніть на нього правою клавішею миші, а потім виберіть пункт "Зберегти зображення» або аналогічний (точне його назву залежить від використовуваного вами браузера). При бажанні перед збереженням відредагуйте розміри зображення прямо на сайті, натиснувши клавішу "Edit".
4
Інший спосіб пошуку зображень полягає у використанні посилання "Browse the collection", розташованої на головній сторінці сайту. Перейдіть по ній, і перед вами з'явиться список категорій. Виберіть бажану категорію, в ній - підкатегорію, а в останній - зображення, яке потім збережіть описаним вище способом.
5
Якщо ви бажаєте зберігати всю колекцію клипарта в своєму комп'ютері, знайдіть на головній сторінці сайту посилання "Download", перейдіть по ній, виберіть у нижній частині сторінки архів з набором зображень бажаної тематики і скачайте.
6
Спосіб вставки зображення в текстовий документ залежить від того, яким ви користуєтеся редактором. Наприклад, в OpenOffice.org використовуйте для цього пункт меню «Вставка» - «Зображення» - «З файлу».