Як виграти fruit cocktail. скачати плеєр щоби дивитися відео з ютубі на кпк.

Люди люблять азартні ігри в надії отримати легкі гроші. Якщо ви один з таких людей і вам набридло програвати гроші на ігровому автоматі fruit cocktail, то можете скористатися рядом хитрощів. Запам'ятайте їх, щоб збільшити ймовірність свого виграшу.
Інструкція
1
Натисніть на Start, щоб почати гру. При цьому у вас повинен бути позитивний баланс. Дочекайтеся зупинки барабанів і визначте свій виграш або його відсутність. Ігровий автомат fruit cocktail містить 5 стандартних наборів барабанів і 9 ліній. Виграші по всіх лініях складаються, а від числа однакових картинок залежить коефіцієнт ставки, на яку збільшиться приз. Якщо у випадку виграшу ви виберіть гру на подвоєння, то у вас з'явиться шанс збільшити свій ігровий баланс.
2
Виберіть функцію гри на подвоєння. З'являться п'ять карт, з яких вам необхідно вгадати ту, яка більше ніж у дилера. Якщо у вас вийшло, то ви подвоїте свій приз. Даний опис гри є стандартним і залежить від вашого везіння. Щоб збільшити шанс на перемогу, скористайтеся рядом секретів ігрового автомата fruit cocktail.
3
Почніть гру з третин лінії, зробивши ставку 5 бет і шість ударів. Після цього по п'ятій лінії поставте ставку в 10 бет і виконайте три прокрутки. Потім по дев'ятій лінії зробіть ставку 5 бет і прокрутите один раз. Виконуйте дану гру по колу до тих пір, поки не випаде бонус. Зніміть бонусні гроші і почніть грати за вказаною схемою заново.
4
Також можна скористатися іншою комбінацією. Спочатку робиться одна ставка по лінії 5 з прокруткою в 7 разів, потім 5 ставок по лінії 9 і прокрутите 4 рази. Наостанок 1 раз зіграйте на 25 ставок по лінії 3. Дані комбінації дозволяють також отримати бонус, який значно збільшує приз.
5
Витрачайте на гру на автоматі fruit cocktail приблизно 350-500 рублів. Можна, звичайно, ставити і менше, але в цьому випадку у вас істотно знизяться шанси на виграш. В автомат необхідно заряджати відразу всю суму, після чого виберіть п'яту ставку на п'ятій лінії і прокрутите приблизно 5-7 разів. Якщо гри не приносять позитивного результату, не варто зупинятися - грайте далі з підвищенням лінії.