Як отримати е-mail.

Для того щоб почати користуватися електронною поштою, необхідно зареєструватися на одному з сайтів, що надають таку послугу. Отримавши набір з логіна і пароля, ви зможете отримати доступ до свого електронної поштової скриньки з будь-якого комп'ютера або телефону, підключеного до інтернету.
Інструкція
1
Оберіть ресурс, на якому ви хочете отримати поштову скриньку. Перейдіть на сайт цього ресурсу, після чого натисніть клавішу під назвою «Реєстрація», «Зареєструвати» або аналогічним.
2
Буде завантажена сторінка з декількома полями для введення даних. Введіть бажаний логін - так називається те поєднання символів, яке в майбутньому адресу електронної пошти буде розташовуватися перед знаком @ («собакою»). Якщо не буде проведена автоматична перевірка логіна, запустіть її натисканням розташованої поруч клавіші «Перевірити». Ім'я користувача може не підійти з двох причин: у ньому використовуються будь-які інші символи, крім цифр, латинських букв, точки і мінуса, або такий логін вже зайнятий. Тоді придумайте інший або виберіть один з варіантів, запропонованих автоматично.
3
Потім введіть однакові паролі в обидва призначених для цього поля. У ньому використовуйте безглузде поєднання з малих і великих латинських букв, цифр, розділових знаків. Запишіть пароль на папері, і протягом перших кількох тижнів користування службою ви його запам'ятаєте.
4
Тепер заповніть поля для імені та прізвища (вони можуть бути і несправжніми), дати народження, всі інші поля, помічені зірочками - вони обов'язкові для заповнення. Поля без зірочок можна і не заповнювати.
5
Щоб роботи для розсилки спаму не могли створювати поштові скриньки автоматично, при реєстрації передбачена перевірка того факту, що обліковий запис створює людина, а не машина. Для цього використовується так звана каптча - картинка з буквами і цифрами, які важко розпізнати машині, але легко людині. Введіть рядок, зображену на картинці, в поле, розташоване під нею.
6
Після того, як всі необхідні поля будуть заповнені, натисніть кнопку під назвою «Завершити реєстрацію» або аналогічним. При реєстрації на сервері Gmail може знадобитися введення номера телефону, отримання на нього повідомлення з кодом і введення цього коду. Не лякайтеся - нічого спільного з аналогічними діями, які вчиняються на шахрайських сайтах, це не має.
7
Отримавши поштову скриньку, натисніть на клавішу «Вихід», а потім спробуйте увійти на нього під отриманими логіном і паролем. Завершивши роботу з поштою, знову натисніть на клавішу «Вихід».
Зверніть увагу
Нікому не повідомляйте пароль. Періодично міняйте його.