Як відновити обліковий запис. Як востазовіть заблокованості облікову запити батлнет.

Відновити свій аккаунт можна декількома методами. Але потрібно враховувати деякі нюанси. Можливо, ви видалили облікову запис , заблокували або тимчасово її призупинили. Тому, якщо дотримуватися технічні рекомендації, то існує можливість розблокування.
Інструкція
1
Спробуйте розблокувати аккаунт через сервер відповідного сайту. Однак ви повинні знати дані облікового запису, а саме: адресу емейл і логін. Крім того, потрібно мати додатковий адресу до пошти, який ви вказали, коли реєструвалися. В цьому випадку на ваш e-mail відправлять повідомлення із іншим парольним словом. Але якщо профіль заблокували співробітники адміністрації веб-ресурсу, то цей спосіб вже не допоможе. Вам доведеться звернутися особисто до адміністратора веб-сайту.
2
Відшукайте на веб-порталі свої контакти (електронний ящик, номер ICQ і телефон), за якими можна зв'язатися з представником. Надайте такі відомості: нікнейм, дату реєстрації, емейл.
3
Поясніть адміністратору і причину блокування облікового запису. Якщо не знаєте, що трапилося, то при спілкуванні враховуйте і це. Можливо, ваш обліковий запис заблокували через деякі порушення правил веб-сайту, то ситуація виявиться складною. В діалозі будьте ввічливі і дуже коректні. Чи не висловлюйтеся різко на адресу адміністрації. Скажіть, що такого більше не повториться. Як правило, в подібних випадках ви зможете отримати доступ до аккаунту.
4
Спробуйте розблокувати ваш профіль у результаті неуспішних спроб при вході на веб-ресурс. Деякі сервіси блокують облікові записи через невірну авторизації. Спробуйте скористатися кнопкою відновлення пароля. Запишіть кодове слово, а потім підтвердіть операцію за допомогою смс-повідомлення. У певних випадках потрібно зателефонувати в службу підтримки веб-ресурсу.
5
Зверніть увагу, що обліковий запис може блокуватися вірусом. На моніторі виникає банер, який повідомляє про оплату на номер грошової суми. Ігноруйте такого роду повідомлення - це просто виверти шахраїв. Скачайте антивірусну програму і видаліть шкідливий елемент.
Корисна порада
Перш ніж зареєструватися на якому або сайті, придумайте секретне питання, напишіть додатковий E-mail в якості альтернативи, якщо ваш акаунт заблокують, наприклад, в поштовому сервісе.Проведіте повну перевірку ОС на наявність шкідливих програм. Для цього скористайтеся хорошим антивірусом, наприклад, безкоштовною версією CureIt, платним Kaspersky Internet Security, утилітою AVZ.