Як перевести гроші через термінали "Ківі"? покласти гроші на картку через термінал ківі.

Платіжний сервіс « Ківі » (QIWI) дозволяє внести грошові кошти практично в будь-якому місці в будь-який час. Термінали Ківі можна побачити в будь-якому місті , однак багато хто все ще не знають, як правильно ними користуватися, і як переводити гроші через такий термінал.
Вам знадобиться
  • - термінал «Ківі»;
  • - гроші.
Інструкція
1
Для того щоб успішно перевести гроші або оплатити через інтернет будь-яку послугу, використовуючи термінал ківі (qiwi) вперше, зареєструйтеся за цією адресою https://w.qiwi.ru/features.action.
2
Натисніть на кнопку «Реєстрація» (вона знаходиться під формою авторизації) і далі пройдіть по посиланню «Реєстрація QIWI». У вікні реєстрації обов'язково вкажіть у відповідних полях свої ПІБ, e-mail і номер мобільного телефону (також він буде і логіном). На електронну поштову скриньку буде надіслано повідомлення, в якому міститься пароль і логін, необхідні для входу в систему. Щоразу на стільниковий телефон приходитиме пароль у вигляді СМС.
3
Увійдіть в систему на сайті після ідентифікації по імені та натисніть на «Розділ QIWI». Тут вкажіть список одержувачів. Потім натисніть кнопку «додати одержувача», вказавши дані, вибравши місто та банк, в якому будуть видані гроші. Якщо є необхідність, можна створити кілька одержувачів.
4
Далі поповните в системі Ківі свій власний рахунок. Гроші при цьому будуть зберігатися на особистому рахунку клієнта. На початку операції підтвердіть правильність внесених даних. Після цього вкладіть в купюроприймач гроші. Коли вся грошова сума буде повністю внесена, натисніть кнопку «Сплатити». Після підтвердження платежу отримаєте чек і збережіть його, як документ, що підтверджує факт оплати.
5
Тепер зі свого власного рахунку оплатіть будь-яку послугу або зробіть потрібний вам платіж або переказ. Щоб перевести гроші на рахунок якогось мобільного гаманця, виберіть розділ «Електронна комерція» або «Платіжні системи». Далі із списку виберіть необхідну платіжну систему (в даному випадку нею є мобільний гаманець).
Корисна порада
Послуги також можна оплачувати і без реєстрації в терміналі. Зверніть увагу, що на сайті www.qiwi.ru можна скачати програму на телефон, за допомогою якої рахунком Ківі можливо користуватися де завгодно зі свого телефону.