Як перевезти трактор.

Перевезення великогабаритної техніки - складна і відповідальна справа, що вимагає особливого підходу. Навіть якщо у вас під рукою є необхідна для перевезення трактора техніка, не можна просто занурити його і поїхати - необхідно врахувати деякі нюанси.
Вам знадобиться
  • - техніка для перевезення;
  • - навантажувач (кран);
  • - ланцюги;
  • - пакувальний матеріал.
Інструкція
1
Врахуйте, що для перевезення трактора потрібна особлива техніка - автомобіль з низькорамної платформою, універсальні або спеціальні вагони. Можна перевозити трактор на напівпричепі зі сходнями (апарелями). Якщо трактор несправний, подбайте про крані-маніпуляторі, який зможе здійснити як навантаження, так і розвантаження в місці прибуття. В деяких випадках потрібна обов'язкова наявність провідника, який супроводжує техніку і відповідає за її збереження.
2
Врахуйте вага і габарити трактора при виборі перевізника. Зверніть увагу, якщо загальна висота автомобіля разом з трактором складе більше 4 метрів, необхідно дозвіл для перевезення негабаритного вантажу. Щоб трохи зменшити висоту, спустіть колеса і зніміть вихлопну трубу. Особливо це зручно зробити, якщо вантажний автомобіль оснащений знімним дахом.
3
Перед вантаженням перевірте працездатність гальмової системи трактора . Після того, як трактор буде встановлений на платформі, загальмуєте його так, щоб не могло статися самооттормажіваніе, злийте воду. Надійно застопоріть і закріпіть фіксаторами все поворотні і рухливі частини. Додатково зафіксуйте трактор ланцюгами (не використовуйте мотузки, так як вони можуть розтягуватися).
4
Якщо ви перевозите трактор у відкритому рухомому складі, без супроводу, зніміть і упакуйте окремо легкоснімаемие вузли і деталі (дзеркала, щітки-снігоочисники і т.д.). Крім того, упакуйте все биткі деталі, незахищені електро- і бензомотор, акумулятори. Можна й не захищати деталі, але в цьому випадку слід вказати в договорі, хто відповідатиме за бій і наслідки.
5
Продумайте маршрут пересування. Якщо залізничні перевезення здійснюються круглий рік, то для автомобільного транспорту є деякі обмеження. Наприклад, в період бездоріжжя навесні дороги закривають, і для перевезення трактора вам знадобиться спеціальний дозвіл. Причому, якщо ви плануєте перевозити техніку з однієї республіки в іншу, купите дозвіл відразу для всіх пересікаються суб'єктів федерації.
6
Врахуйте, що не кожна дорога витримає сумарна вага вантажівки і трактора , тому при плануванні маршруту вибирайте широкі дороги без обмежень по вазі і висоті.
Якщо ви придбали в Москві автомобіль, і вам потрібно перевезти його в інший регіон країни, слід звернутися в компанію, яка спеціалізується на таких послугах. Спеціалізований транспорт і досвідчені працівники, які знають як безпечно і швидко перевезти вашу машину з Москви, виконають цю роботу якісно і в строк.
Інструкція
1
Ознайомтеся з діяльністю компаній, що займаються перевезенням автомобілів, ґрунтуючись на інформації з преси, інтернету та обізнаності знайомих і друзів.
2
Підберіть фірму, яка, по-вашому, є найнадійнішою і професійною.
3
Складіть в двох примірниках акт про прийом-передачу автомобіля, один з яких ви заберете собі, а другий - залишиться експедитору організації-перевізника. При заповненні акта зробите разом з водієм уважний огляд автомобіля для виключення виникнення необґрунтованих претензій.
4
Прикладіть до акта докладний опис комплектності автомобіля з урахуванням всіх дрібниць.
5
Напишіть довіреність на організацію, що займається перевезенням вашого автомобіля, яка разом з описом і актом буде потрібно водію для пред'явлення в шляху проходження контролюючим органам.
6
Ретельно вимийте автомобіль, замініть акумулятор заправте в нього не менше п'яти літрів палива. Встановивши автомобіль на платформі, захистіть сидіння, укривши їх спеціальними матеріалами, відключіть в машині сигналізацію, зніміть антену, бічні дзеркала і багажник.
7
Встановіть підвіску в положення «для транспортування», поставте важіль в положення першої швидкості (для автоматичних коробок - в положення Р), включите гальмо стоянки.
8
Перевірте надійність закріплення автомобіля на автовоз. Повинно бути не менше двох кріпильних ременів і двох колодок. Простежте, щоб між перевозяться автомобілями відстань було не менше 20 сантиметрів.
9
Оформіть супровідний сертифікат. Оплатіть доставку автомобіля.
10
Уважно перевірте доставлену вам машину. Складіть з водієм-експедитором акт про здачу-прийомі. У разі виникнення претензій, викликайте відповідних фахівців і складайте акт. Цей акт надалі послужить підставою для пред'явлення претензії перевізникові.