Як повернути ліки в аптеку. має право покупець повернути товар в аптеку.

Повернення якогось придбаного товару в аптеку можливо не завжди, оскільки все залежить лише від конкретної ситуації. Дана область регулюється спеціальними законами. Саме з них і треба виходити, коли ви збираєтеся повернути товар назад.
Інструкція
1
Для початку варто відзначити, що повернення і обмін лікарських засобів є неможливими в тому випадку, якщо самі товари мають належною якістю. Таке рішення було встановлено згідно з Постановою Уряду Російської Федерації, які вийшли в січні 1998 року, а також на підставі наказу №785 Міністерства охорони здоров'я і соціального розвитку від грудня 2005 року.
2
Однак покупець має повне право повернути товар, якщо він виявився бракованим, неякісним, а також, якщо у нього закінчився термін придатності. Дане положення закріплено в законі РФ «Про захист прав споживачів». Точного часу, за який необхідно повернути товар, не існує. Як правило, повернення потрібно здійснити протягом терміну придатності чи гарантійного терміну товару (якщо придбаний, наприклад, медичний прилад). Крім того, другий пункт 477 статті ГК Росії свідчить, що існує розумний строк, що дорівнює двом рокам з моменту покупки. За цей час також правомірно повернути неякісний товар.
3
Якщо ви вирішили повернути товар в той же день, що і купили його, тоді зверніться в аптеку . Там повинні будуть оформити накладну на повернення в двох примірниках. Один обов'язково передається вам: його ви пред'явіть, коли будете отримувати гроші за товар. Друга накладна буде прикладена до товарного звіту. Даний порядок передбачений пунктом 10.3 Методичних рекомендацій від липня 1996 року. До речі, ваші кошти вам віддадуть за касовим чеком з операційної каси. Зверніть увагу, що на ньому повинні міститися розпису завідувача аптечним пунктом і його заступника.
4
При поверненні товару не в день покупки, а пізніше порядок всієї процедури не зміниться. Різниця полягає лише в тому, що гроші ви вже будете отримувати через основну касу фірми, а не через операційну. Тому складіть письмову заяву, на його підставі бухгалтер випише видатковий касовий ордер. До речі, в обох документах (і в заяві, і в ордері) завжди повинні вказуватися такі дані, як: ім'я, прізвище, по батькові, паспортні дані та адресу покупця.
Зверніть увагу
Навіть якщо ви втратите касовий чек, то продавець зобов'язаний буде прийняти у вас неякісний або прострочений товар. Головне - це довести, що ви зробили покупку саме в цій організації.
У 1998 році Уряд Російської Федерації ухвалило, що повернення і обмін лікарських засобів в аптеку неможливо. У 2005 році Міністерство охорони здоров'я і соціального розвитку випустили відповідний наказ під №785. Але при цьому є застереження - "товар повинен володіти належною якістю". Виходячи з цього все-таки є шанс повернути ліки в аптеку. Тільки треба знати в яких випадках це можливо.
Вам знадобиться
  • - Ліки;
  • - упаковка;
  • - інструкція;
  • - свідок;
  • - висновок від лікаря;
  • - книга відгуків та пропозицій;
  • - інформаційний стенд.
Інструкція
1
Повернути ліки в аптеку можна, якщо ви виявили недоліки. До них відносяться: - відсутність інструкції; - минулий термін придатності; - невідповідність зовнішнього вигляду ліки і опису його характеристик в інструкції; - шлюб в упаковці; - дефекти в маркування; - розбіжність терміну придатності (серій) між первинною (туба, флакон, ампула ) і вторинної упаковками (картонна).
2
При виявленні будь-якого перерахованого нестачі віднесіть ліки в аптеку, попросіть поміняти на аналогічний або повернути гроші.
3
Якщо ваша прохання не задовольнили, посилайтеся на закон "Про захист прав споживачів", стаття 18. У будь-якій аптеці повинен бути інформаційний стенд, візьміть копію цього закону і ознайомте з ним фармацевта.
4
При подальшому відмову вашого прохання попросіть покликати Заведущий аптекою або його заступника. Поясніть йому все докладно. Скажіть, що зверніться в Роспотребнадзор.
5
Зажадайте книгу відгуків і пропозицій, напишіть свої дані (ПІБ та адресу) і суть ситуації. Вкажіть, що якщо на протязі 5 днів вашу прохання не задовольнять - ви звернетеся в суд з позовною заявою.
6
Обов'язково перепишіть зі стенду дані аптеки: найменування, адреса, ПІБ керівника, номер телефону Росспоживнагляду. Цим ви покажіть, що готові йти до кінця в разі відмови.
7
Якщо ліки належної якості, то повернути його в аптеку ви зможете тільки в разі помилки фармацевта. Приміром, вам треба купити лікувальну мазь, а дали - крем. В цьому випадку тут же попросіть обміняти ліки . А підтвердженням вашої правоти може стати рецепт лікаря або свідок.
8
При покупці ліків без рецепта вас повинні проконсультувати про протипоказання. Часто фармацевти рекомендують препарат, кажучи про його безпеку. Будинки клієнт виявляє, що даний засіб йому не можна застосовувати. В такому випадку ви можете обміняти препарат в аптеці за наявності відповідного висновку від лікуючого лікаря і свідка. Таким чином, в даному випадку обміняти ліки вам буде важко.
Корисна порада
Будьте гранично уважні при покупці ліків. Перевіряйте його зовнішній вигляд, упаковку, інструкцію, термін придатності одразу біля каси.