Як підключити телефон до ноутбука. Як підключити ноутбук до телефону через bluetooth.

Якщо пам'ять вашого мобільного телефону має властивість закінчуватися, то для вас все частіше питанням №1 є підключення мобільного телефону до комп'ютера або ноутбуку. Безліч фотографій, знятих на камеру вашого телефону , безліч аудіофайлів, отриманих по bluetooth значно зменшують обсяг вільного місця вашого телефону . Цю проблему можна вирішити за допомогою копіювання непотрібних файлів на ноутбук. Про те, як це можна зробити читайте далі.
Вам знадобиться
  • Дата-кабель (USB), вільне місце на жорсткому диску ноутбука.
Інструкція
1
При підключенні мобільного телефону до ноутбуку необхідно зробити наступне: - включити мобільний телефон; - включити ноутбук; - підключити мобільний телефон до ноутбуку допомогою дата-кабеля.Включіте телефон і ноутбук. Для сполучення цих пристроїв використовуйте дата-кабель для вашого телефону .
2
Дата-кабель використовує інтерфейс передачі даних USB. USB (Universal Serial Bus) - універсальна послідовна шина. Він служить для передачі або отримання будь-якої інформації. Як правило, такий дріт йде в комплекті з телефоном. Також в цьому комплекті має бути присутнім диск з драйверами, але не обов'язково (залежить від моделі телефону ).
3
При підключенні телефону до ноутбуку, операційна система видає запит на установку нового обладнання. При установці можуть бути виявлені не тільки флеш-накопичувач вашого телефону , але і модем, який служить для з'єднання з мережею інтернет. Якщо у вашому комплекті немає диска з драйверами, перейдіть на сайт розробника. При виникненні будь-яких проблем також можна порадити звернутися на форум виробника вашого телефону або в технічну підтримку.
4
При роз'єднанні з'єднання «телефон-ноутбук» не забудьте використовувати безпечне вилучення пристрою. Скористатися цією функцією можна натиснувши значок пристрою в треї, поруч з системним годинником.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sLz0n2guTzE