Як побудувати магазин на своїй ділянці. Як побудувати магазин на місці старого будинку Які документи потрібні для цього.

Відповідно до статті № 263 ГК РФ, власник земельної ділянки має право зводити на ній будівлі, споруди, а також видавати дозвіл на будівництво іншим особам. Для будівництва магазину на земельній ділянці, що перебуває у власності, необхідно підготувати проектну документацію та отримати дозвіл у відділі архітектури та містобудування (стаття № 222 ГК РФ, Містобудівний кодекс РФ).
Вам знадобиться
 • - змінити вид дозволеного використання розмежованого земельної ділянки;
 • - зареєструвати окреме право власності;
 • - отримати дозвіл на будівництво;
 • - оформити документи ІП або ЮЛ;
 • - отримати ліцензію;
 • - отримати дозвіл СЕС;
 • - отримати дозвіл адміністрації.
Інструкція
1
Ви можете будувати магазин на власній земельній ділянці, але при цьому необхідно змінити вид дозволеного використання землі (Федеральний закон № 172-Ф3). Якщо ваш земельна ділянка відноситься до земель поселень і видом дозволеного використання є індивідуальне житлове будівництво, а також, якщо на ділянці вже побудований житловий будинок, вам необхідно провести межування, відокремивши житловий будинок від комерційної забудови.
2
Далі зверніться до органів місцевого самоврядування із заявою про зміну виду дозволеного використання земельної ділянки, який ви відокремили для будівництва магазину. Якщо вам видали постанову, що дозволяє зміна виду дозволеного використання, зверніться до Федерального Управління по єдиному обліку землі, кадастру і картографії для внесення запису до єдиного реєстру.
3
Зверніться в ФУГРЦ із заявою. Вам оформлять окреме право власності на два розмежованих земельних ділянки.
4
Викличте ліцензованого архітектора для складання проекту і ескізу магазину та інженерно-технічних комунікацій.
5
Зверніться до відділу архітектури та містобудування. Пред'явіть проект, ескіз, правовстановлюючі документи на земельну ділянку. Вам видадуть акт узгодження, який ви повинні підписати в адміністрації, в районних комунальних системах, в районній пожежній охороні, в СЕС.
6
Якщо ви всі узгодження пройшли успішно, вам видадуть дозвіл на будівництво та оформлять будівельний паспорт. Отримані документи, що дозволяють будівництво, зарезервуйте в місцевій адміністрації.
7
Після закінчення будівництва ви повинні ввести будівлю магазину в експлуатацію, зареєструвати права власності в ФУГРЦ.
8
Щоб почати торгівлю, отримаєте документи ІП або ЮЛ, ліцензію, дозвіл СЕС та адміністрації.
Безліч людей бажають відкрити малий бізнес в області роздрібної торгівлі. Ідея організації власного магазина, робота на себе і продажу цікавих речей - все це виглядає як ідеальний план. Слід дізнатися більше, як відкрити з успіхом свій магазин.
Вам знадобиться
 • - Бізнес-план;
 • - страховка.
 • - ліцензія;
 • - приміщення;
 • - обладнання.
Інструкція
1
Пройдіть відповідні курси в найближчому університеті або об'єднанні малого бізнесу, щоб більше дізнатися про відкриття та експлуатацію малого підприємства. Чим більше ви дізнаєтеся і спробуєте дізнатися до початку вашої справи, тим краще ви підготуєтеся до можливих труднощів.
2
Сплануйте ваш бізнес до самих найдрібніших деталей. Подумайте про все: про місце розташування та фінансуванні магазину, а також продуктах, які ви хочете продавати. Створіть розгорнутий бізнес-план, після чого передасте його в банк на розгляд. Якщо вам необхідний кредит на бізнес, то вам потрібно буде надати ідеально збалансований бізнес-план.
3
Виберіть назву вашого магазину і місце для нього. Можливо, краще буде дізнатися про всі особливості обраної вами області, щоб зрозуміти, які в ній можуть бути розташовані підприємства і на яких умовах.
4
Отримайте відповідні дозволи та ліцензії для вашого бізнесу і почніть будівництво магазину (або орендуйте приміщення для нього). Вам також знадобиться страховка і заповнена податкова декларація. Ці кроки можна пройти швидше, якщо співпрацювати з бізнес-асоціаціями в вашому районі.
5
Найміть співробітників, як тільки ваш план схвалять, будуть отримані всі необхідні документи, і ви вирішите питання з усіма податками. Коли ви приступите до найму співробітників, це буде знаменувати етап вступу в роботу вашого бізнесу.
6
Замовте підходяще для вашого магазина кількість товарів. Запасіться спочатку тими продуктами, які ви зможете продавати швидко, і ви впевнені в попиті на них.
7
Виділіть трохи коштів на маркетинг. Ваш магазин так і залишиться невідомим нікому, якщо ви не повідомите громадськості, як він називається і де розташований. Витрачені на рекламу гроші швидко окупляться, якщо ви все зроблено правильно.