Як ввести e-mail адресу. Як відправити резюме на елекронним пошту.

Уміння користуватися електронною поштою сьогодні практично рівнозначно знанню таблиці множення. Ввести електронний адресу не представляється складним, якщо ви запам'ятаєте основний алгоритм даної дії.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Запустіть свою поштову скриньку. Для того щоб це зробити, необхідно знати, яким сервісом він обслуговується. Найпопулярнішими на сьогоднішній день є mail.ru, mail.yandex.ru, mail.rambler.ru, pochta.ru, mail.google.com. Просто зверніть увагу на те найменування, яке стоїть у вашому електронному адресу е після символу @ («собака»).
2
Знайдіть на сторінці входу у вашу поштову скриньку поле для введення електронного адресу а. Швидше за все, вам буде запропонований вибір між двома опціями програми: «Реєстрація» і «Вхід». Якщо ви вже є зареєстрованим користувачем, у вас є ім'я поштової скриньки і пароль, натискайте кнопку «Вхід». У перший рядок введіть ім'я своєї поштової скриньки, наприклад, zara_123@mail.ru. У другий рядок, яка зазвичай розташовується нижче першої, введіть свій пароль. Якщо всі дані введені правильно, перед вами відкриється сторінка з інформацією про кількість вхідних нових повідомлень та ін.
3
Якщо ви хочете написати електронного листа, то, увійшовши в свою поштову скриньку, виберіть опцію «Написати листа». З'явиться форма, верхніми рядками якої будуть «Кому» і «Тема». Вводите електронний адресу одержувача в перший рядок. Свій адресу при відправці листа ніде писати не потрібно, він і так буде видно одержувачу.
4
Вводячи електронний адресу , стежте за тим, щоб розкладка клавіатури обов'язково була перемкнута на англійську. В електронному адресу е не припустимі пробіли та знаки кирилиці. Дотримуйтесь також верхній і нижній регістри введення символів. Намагайтеся не допускати помилок, будьте уважні.
5
Користуйтеся сервісами зберігання адресу ов електронної пошти ваших знайомих. Подібними опціями, як правило, забезпечений будь-який електронний ящик. І щоб не вводити кожен раз електронний адресу людини, якій ви пишете лист, введіть його один раз і виберіть опцію «Адресна книга», в яку додайте дані адресу ата.