Як завантажити фото на сайт.

Ілюстрації дозволяють краще засвоїти матеріал, представлений на сайті . Більшість користувачів - візуали, і спочатку звертають увагу на картинки, а потім поступово втягуються в прочитання контенту.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Завантажити фотографію на чужій ресурс можна тільки в тому випадку, якщо на ньому надана така можливість, наприклад, щоб поставити зображення в якості аватара. Часто на такі картинки ставляться обмеження та ілюстрації, що перевищують зазначений розмір, закачати не вийде. Щоб скоротити вагу фото, його необхідно обробити в графічному редакторі, до них відноситься і Adobe Photoshop.
2
Відкрийте зображення за допомогою команди «Відкрити як», після цього виберіть програму Adobe Photoshop. В меню «Зображення» перейдіть в «Розмір зображення», задайте нові параметри, натисніть «Ок».
3
Простежте, щоб була поставлена галочка в пункті «Зберегти пропорції», інакше в підсумку ви отримаєте неформатну картинку. Збережіть отриманий результат, а потім ще раз перевірте готовий файл в розділі «Властивості» на відповідність вимогам обраного ресурсу.
4
Зайдіть в розділ завантаження зображень на потрібному сайті , виберіть відредаговану картинку і підтвердіть свій вибір. Фотографія успішно завантажиться.
5
Якщо у вас є доступ до системи управління сайтом, то залити зображення можна будь-якого допустимого розміру і формату. Спочатку завантажте картинку в спеціальну папку, призначену для зберігання графічних компонентів. Потім пропишіть адресу до нього в коді або скористайтеся адаптованим меню.
6
Для цього створіть новий матеріал, в меню редагування натисніть на значок завантаження зображень, виберіть потрібну фотографію і задайте додатковий атрибути (показники довжини, ширина, наявність рамки, значення відступів і т.д. ).
7
На web-сторінку зображення ставиться за допомогою тега
Вам знадобиться
  • - реєстрація на сайті знайомств;
  • - ваші фотографії в електронному вигляді.
Інструкція
1
Зайдіть на головну сторінку сайту знайомств. Перш ніж додавати особисте фото, в більшості ресурсів потрібно зареєструватися. Придумайте логін і надійний пароль, як правило, ще потрібно вказати адресу електронної пошти (для підтвердження реєстрації), дату народження та місце вашого проживання.
2
Після проходження процедури реєстрації на сайті та заповнення анкети ви повинні додати приватне фото (або декілька фотографій).
3
Оберіть опцію «Додати фото» і завантажуйте фотографії по одній, вибравши «Обзор» і відшукавши в провіднику свого комп'ютера потрібні вам фотографії. Відзначте потрібний файл, натисніть «Відкрити» і «Додати».
4
Будьте готові до того, що деякі сайти не підтримують одночасне завантажування фотографій, і якщо ви бажаєте завантажити відразу велику кількість знімків, наберіться терпіння. Після закінчення завантаження першого фото переходите до другого і т.д.
5
Завантаживши бажану кількість фотографій, перейдіть на свою головну сторінку. Виберіть закладку «Фотоальбом», натисніть на кнопку «Додати фотоальбом».
6
Відредагуйте назву, а також опис альбому і натисніть кнопку «Створити». Перед вами з'явиться список завантажених фотографій. Виділіть ті, які ви хочете відправити до альбому і натисніть «Перемістити».
7
Ви можете підписати кожну з завантажених фотографій. Для цього відкрийте фото на сторінці сайту знайомств і виберіть пункт: «Додати опис». Потім, можливо, буде потрібно ще натиснути кнопку «Зберегти».
8
Не додавайте чужі фото замість своїх на сайт знайомств, якщо ви дійсно плануєте зав'язувати реальні відносини з людьми і зустрічатися з ними безпосередньо поза інтернетом.
9
Вибирайте найбільш вдалі фото, але не варто завантажувати знімки, зроблені дуже давно, не відповідають вашому віку. Крім того, на багатьох сайтах не приймаються (видаляються модераторами) фотографії зірок, знімки, на яких немає людини (з природою, тваринами тощо), фото з дітьми, надто відверті еротичні фотографії тощо.
Зверніть увагу
У цій статті дано узагальнений алгоритм дій. Процедура завантаження фото на кожному окремому сайті знайомств може мати свої особливості, тому якщо у вас виникнуть будь-які труднощі, уважно читайте правила та інструкції по додаванню фотографій, розташовані безпосередньо на самому сайті.