Як дізнатися ім'я поштової скриньки. Як подивитися чию адресу електронної пошти.

Електронна пошта дає можливість безмежного спілкування, якому не заважає ні відстань, ні будь-які інші перешкоди. Якщо вам потрібно дізнатися ім'я поштового ящика якого-небудь конкретної людини, скористайтеся нижченаведеними порадами.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет
Інструкція
1
Якщо попросити адресу поштового ящика незручно з яких-небудь причин (наприклад, соромитеся дізнатися його у сподобалася дівчата), знайдіть привід для «діловий» переписки. Попросіть людини, e-mail якого вам потрібен, надіслати на ваш ящик яку-небудь інформацію про хвилюючому вас питанні. Отримавши такий лист, ви побачите адресу відправника, і мета буде досягнута.
2
Назвіться людиною, яка проводить соцопитування для будь-якого психологічного дослідження, і попросіть відповісти респондентів на деякі незначні питання. Наприкінці опитування попросіть назвати контактну інформацію, наприклад, e-mail. Люди набагато охочіше повідомляють адресу поштового ящика, ніж номер телефону.
3
Займіться пошуком потрібної інформації в соціальних мережах. Наприклад, «В Контакте» або в «Моєму світі», дані можуть бути у відкритому доступі. А, приміром, у проектах «Мій Круг» і подібних, адресу електронної пошти - загальнодоступний варіант для зворотного зв'язку.
4
Якщо вам відомо місце навчання або роботи людини, чий електронну адресу ви розшукуєте, зверніться в кадровий відділ або деканат з проханням підказати вам e-mail співробітника або студента, для передачі важливої інформації. Якщо у вас є спільні знайомі, поцікавтеся адресою у них.
5
Пошукайте інформацію про потрібний вам людину, набравши його ім'я і прізвище в пошуковій програмі. Якщо він викладав на будь-яких сайтах у відкритий доступ цікавлять вас дані, ви їх знайдете.
6
Якщо вас цікавить ім'я поштового ящика будь-якого офіційного особи чи організації, зайдіть на відповідний сайт, що належить цікавить вас об'єкту. У розділі «Контакти» або «Як з нами зв'язатися» може бути присутнім адресу електронної пошти.
7
Скористайтеся on-line-сервісами, що здійснюють пошук інформації про людину (наприклад, find-baza.com). Майте на увазі, що дані сервіси є платними.