Як виїхати жити до Німеччини.

Німеччина - європейська країна з величезною історією та великими перспективами в майбутньому. Та й знаходиться вона практично під боком, в якійсь парі годин льоту від Москви. Не дивно, що стільки людей розглядають Німеччину як країну, в якій їм хотілося б жити.
Інструкція
1
На відміну від Австралії, Канади та інших країн з відкритою імміграцією, Німеччина давно вже не приймає всіх бажаючих. Але, тим не менш, переїхати в країну цілком реально, потрібно тільки знати, який шлях еміграції найкраще підходить до вашої ситуації.
2
Найпростіше в цьому питанні доводиться людям, що потрапляють під програми прийому за національною ознакою. Якщо у вашій родині простежуються німецькі або єврейські коріння, сміливо звертайтеся в німецьке консульство, де вам нададуть всю необхідну інформацію. Але знайте: перед в'їздом в країну вам обов'язково доведеться скласти іспит з німецької мови, у представників німецької національності крім академічного мови вимагатимуть ще й «знання своїх коренів». Під цим терміном мається на увазі вміння порозумітися на старонемецком діалекті, збереженому в родині, знання звичаїв, кухні або будь-яких інших дрібниць, що підтверджують, що в родині збереглася німецька культура.
3
Німеччина - студентська країна, вступити до будь її ВУЗ достатньо легко. Плата за навчання досить символічна, вам буде потрібно привезти з собою тільки кошти, необхідні для власного проживання. Але звичайного атестата середньої школи для вступу вам не вистачить. Потрібні хоча б 2 додаткові роки навчання в російському вузі, щоб ваші документи змогли відповідати рівню німецького абітура. Ну і про знання мови теж забувати не можна.
4
Підтягнути свою мову для впевненого надходження можна за програмою Au-Pair. Молоді люди у віці до 25 років можуть приїхати в німецьку сім'ю на один рік і вивчати мову, занурившись в мовне середовище. При цьому вам доведеться допомагати родині по господарству, няньчитися з дітьми. Але зате у вас буде особиста кімната, і кожен місяць вам виплачуватимуть 260 євро на кишенькові витрати. В інтернеті можна зустріти багато агентств, які допомагають переїхати в країну за цією програмою. Всі послуги агентства зазвичай оплачує запрошуюча сім'я, так що ви абсолютно нічим не ризикуєте.
5
Ще одним способом перебратися до Німеччини можна назвати укладання шлюбу. Через інтернет познайомитися із закордонним партнером легше легкого. Підучити німецький (та, у всіх випадку доводиться вчити мову, але інакше й бути не може, ви ж хочете переїхати в німецькомовне простір) і заходите на сайти знайомств. Якщо ви будете достатньо відкриті для невимушеного спілкування, ви обов'язково знайдете свою другу половину. Дерзайте, і у вас все вийде.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jnTuEI_FJtQ