Як клеїти oracal.

Плівки oracal (оракал) призначена для декорації різних виробів, виготовлення написів і маркування, широко використовується в рекламі. Також ця плівка знайшла своє застосування і на транспорті. З її допомогою можна змінити колір автомобіля, приховати косметичний дефекти на кузові.
Вам знадобиться
  • - oracal;
  • - ракелі м'які і жорсткі;
  • - макетний ніж або скальпель;
  • - сантиметр;
  • - фен промисловий.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили покрити плівкою oracal свій автомобіль, то в першу чергу ретельно підготуйте всю поверхню. Демонтуйте дверні ручки, фари, дверні замки та інші елементи. Всю поверхню кузова ретельно очистіть. Помийте свій автомобіль в ручний або автоматичною мийці. Щоб видалити всі забруднення, кузов автомобіля ретельно протріть ізопропиловим спиртом. Особливу увагу приділіть тим місцям на автомобілі, де можуть залишитися сліди мастила.
2
Обробіть поверхню кузова автомобіля з пульверизатора, використовуючи розчин води і миючого засобу. Розчин підготуйте в співвідношенні 1 літр води і 45 мл миючого засобу. Нанесіть стільки рідини, щоб розчин стікав з кузова. Потім дайте кузову висохнути - знадобиться 30 хвилин. Після висихання очистіть кузов ізопропиловим спиртом там, де плівка у вас буде підвертається, а також у місцях поглиблень.
3
Нанесення плівки. Сухий способМонтаж плівки найкраще робіть в чистому теплому сухому приміщенні. Прослідкуйте, щоб плівка була кімнатної температури (20 ° C). Підготуйте інструменти: ракелі м'які і жорсткі, макетний ніж або скальпель, сантиметр, фен (краще промисловий, але можна використовувати і побутовий), м'яку тканину. Домовтеся з помічником, так як дану роботу одному виконати дуже сложно.Отмерьте (з запасом) і відріжте матеріал потрібного вам розміру. Покладіть, матюкав на стіл обличчям вниз. Потім під кутом 30 градусів акуратно видаліть підкладку.
4
Злегка натягніть і прикладіть матеріал до обклеюваної частини кузова автомобіля, у верхніх кутах зафіксуйте плівку, просто придавите її до поверхні кузова пальцем.
5
Використовуючи ракель, прокатайте плівку зверху вниз, а також від центру до країв. На плівці є унікальний склеювальний шар, який виганяє бульбашки повітря при «притирання» плівки. Якщо все ж великі бульбашки повітря під плівкою залишилися, то спробуйте акуратно плівку відокремити від поверхні і знову прікатайте її ракелем. Не варто великі бульбашки надрізати або проколювати, так як в результаті ви зможете отримати складку на плівці.
6
Після приклеювання нагрійте плівку феном, щоб активізувати склеювальний шар. Фен тримайте на відстані 20 см від матеріалу і рівномірно прогрівайте плівку, переміщаючи потік теплого повітря. Не допускайте перегріву матеріалу.