Як клеїти стрази Сваровськи.

Останнім часом дуже популярним стало прикрашати одяг, взуття та аксесуари стразами Сваровські. Щоб зробити улюблені речі неповторними і стильними за допомогою блискучих кристалів, досить правильно підібрати їх під той чи інший матеріал і запам'ятати послідовність дій при фіксації стразів.
Вам знадобиться
  • - стрази
  • - епоксидний клей
  • - зубочистки
  • - спирт
  • - крейда
  • - паяльник
  • - праска
Інструкція
1
Для прикраси стільникового телефону, флешки, клатча, брелока і інших твердих предметів використовуйте стрази холодної фіксації. У них плоске дно, а колір каменя визначає амальгама. Для надійного і якісного склеювання використовуйте епоксидний двокомпонентний клей, який можна придбати в будь-якому господарському або автомобільному магазині.
2
Знежирте поверхню, яку ви збираєтеся прикрасити, протерши її ватним кулькою, змоченим в спирті. Приготуйте клей. У рівних пропорціях видавіть з шприців в підготовлений посуд обидва компоненти і ретельно змішайте. Не розводьте весь клей відразу, а тільки така кількість, якого вистачить на 10 -15 кристалів.
3
Точками нанесіть клей на кожен з 10 - 15 декоративних елементів. За допомогою зубочистки і ватної палички переміщайте і приклеюйте їх до обклеюємо поверхні, розташовуючи по задуманому малюнку.
4
Зосередьтеся на роботі і не відволікайтеся, оскільки клей висихає дуже швидко. Тільки під час роботи ви можете встигнути виправити малюнок або видалити за допомогою тієї ж зубочистки надлишки клею.
5
Коли перший десяток стразів буде зафіксований, знову розведіть невелику порцію клею і приклейте чергову групу кристаликів.
6
Для прикраси текстилю використовуйте термоклеевие стрази . На їх дно вже завдано склад, який склеює поверхні, плавлячись при нагріванні. Прикладіть стрази до тканини і протягом деякого часу пропрасуйте це місце праскою з виворітного боку.
7
Якщо кристали необхідно приклеїти розсипом або малюнком, використовуйте спеціальний або звичайний побутовий паяльник потужністю 40 Вт Візьміть папір з нанесеним на неї малюнком, обведіть його дрібному. Прикладіть лист до виробу, який ви збираєтеся прикрасити, вниз крейдою.
8
Акуратно, проводячи по кожній лінії тільки одного разу, обведіть малюнок ручкою або олівцем. Приберіть папір. На текстильному виробі залишиться перекладений крейдою малюнок. Акуратно видаліть надлишки крейди зволоженою ватною паличкою або гумкою.
9
Викладіть малюнок зі стразів. Якщо це ваша перша робота, то використовуйте однакові за розміром великі кристали.
10
Протягом 7 - 10 секунд тримайте розігрітий паяльник на зворотному боці кожного елемента. Після нагріву притискайте кожен кристал до текстильної поверхні, дотримуючись належне йому місце в малюнку.
11
Після фіксації всіх стразів на виворітну сторону вироби в місці розташування малюнка поставте праску, розігрітий до середньої температури. Залиште на 20 секунд. Приберіть праска і перевірте, чи кристали міцно приклеєні.