Як зігнати жир.

Зниження ваги стоїть на трьох китах - самодисципліна, дієта і фізкультура. Лише комплексний підхід до проблеми позбавлення від зайвої ваги здатний принести результат.
Вам знадобиться
  • кухонні ваги
  • таблиця калорійності продуктів
  • абонемент в спортзал
Інструкція
1
Знайдіть для себе систему стимулів, мотивацію для того, щоб скинути вагу. Згодиться майже будь-яка, але тільки не негативна. Наприклад, сходіть в магазин і придбайте дорогий і дуже красивий костюм на пару розмірів менше того, що ви зараз носите. Або придумайте щось своє, що заохотить вас після того, як ви виконаєте намеченное.Проще кажучи, прагнете в своїх помислах на краще, а не біжіть від поганого. Лише тоді питання про те, як схуднути не здаватиметься настільки вже нерозв'язним.
2
Золоте правило схуднення: «Отримуй енергії менше, ніж витрачаєш». При його дотриманні недолік кілокалорій буде заповнювати за рахунок жирових запасів організму. Задача про те, як скинути зайву вагу починає вирішуватися з перегляду харчових пристрастей. Класична дієта передбачає вживання їжі маленькими порціями протягом 4-5 разів на день. Причому більшу частину вашого раціону повинні складати низкоуглеводние продукти рослинного походження, кисломолочна кухня. Повністю відмовтеся від мучного, солодкого, жирного, смаженого, копченого і алкоголю. Вечеряйте не пізніше 18 години вечора. Якщо ви пізно лягаєте, випийте за півгодини або годину до сну стакан кефіру або з'їжте яблуко.
3
Зробіть фізичні вправи своїм щоденним ритуалом. Хоча б 20-30 хвилин на день приділяйте нахилам, присіданням, біжу і вправам з гантелями. Придбайте абонемент в спортзал. У компанії займатися легше, та й матеріальний стимул (витрачені на абонемент гроші) не варто скидати з рахунків. Непоганим способом максимально швидкого приведення розплилися форм в порядок є гімнастика бодіфлекс. Займайтеся бодіфлекс щодня по чверті години - і скоро ви побачите, як йдуть зайві сантиметри.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UDs7dZLecZI
Зверніть увагу
Не намагайтеся худнути швидко, сідаючи на монодієту, використовуючи небезпечні препарати для схуднення і виснажуючи себе тренуваннями. По-перше, це шкідливо. По-друге, висока ймовірність зриву, докорів сумління, зниження самооцінки і, значить, провалу спроби схуднути. За місяць ви повинні втрачати не більше 2-3 кг. Це немало - адже 2-3 кг з місяць дають 24-36 кілограм на рік, підтягнуті м'язи і здорові харчові звички.
Корисна порада
Ведіть щоденник своїх досягнень і заохочуйте себе за взяття нових висот. Зрозуміло, заохочення не повинно бути піщевим.Вам може здаватися, що ви вмираєте без улюбленої їжі і не зможете переживати ці голодні муки весь час. Гарна новина, для тих, хто замислюється, як зігнати жир і не занадто мучитися: звички «стираються» максимум протягом трьох тижнів. Через 21 день ви і не пригадаєте про свою любов до солодкого.
Прагнення позбутися зайвої ваги є у багатьох. Але, перепробувавши всілякі дієти, людина через деякий час знову повертається в вихідну форму. Спробуйте знайти гарну фігуру за допомогою кругового тренування, одночасно переглянувши свої гастрономічні звички.
Вам знадобиться
  • -гімнастіческая палиця;
  • - гантелі (починайте з ваги 1,5 - 2 кг).
Інструкція
1
Обов'язково поїжте за годину-півтори перед тренуванням. Постарайтеся вибирати для харчування складні вуглеводи - зерновий хліб, мюслі, макарони з твердих сортів пшениці.
2
В основі занять лежить принцип чергування вправ на верхню і нижню частину тіла. Завдяки цьому починає активніше працювати серце, інтенсивніше розганяючи кров по всьому організму. Під час інтенсивної кругового тренування частота пульсу збільшується до 110-13- ударів в хвилину, що сприяє швидкому спалюванню калорій (за 30 хвилин спалюється від 500 ккал). Більш того, калорії будуть згоряти протягом години після тренування. Якщо у вас слабка фізична підготовка, то виконуйте комплекс в середньому темпі. Робіть вправи без перерви на відпочинок одне за іншим, потім відпочиньте пару хвилин і повторіть ще раз.
3
Встаньте у вихідне положення - ноги на ширині плечей, гімнастичну палицю тримаєте, опустивши руки прямим хватом. На вдиху підтягніть палицю до грудей, при цьому, розвівши в сторони і вгору лікті. На видиху поверніться в початкове положення. Повторіть 20 разів. Тримайте спину прямо, виконуючи вправу.
4
Стоячи в вихідному положенні, візьміть прямим хватом гімнастичну палицю. Тримаючи спину прямо, нахиліться на видиху і прокотите палицю ковзними рухами по передній поверхні стегон до середини гомілок. Повторіть 15-20 разів.
5
Встаньте прямо в початкове положення, ноги на ширині плечей. Зворотним хватом візьміть в руки гантелі. На вдиху підніміть їх до грудей, при цьому щільно притискаючи лікті. Повернувшись на видиху в початкову позу, повторіть вправу 20 разів.
6
Стоячи прямо у вихідному положенні, тримайте на плечах обома руками гімнастичну палицю. Зробивши крок вперед, присядьте так, щоб кут в коліні попереду стоїть ноги був 90 градусів. Стоїть позаду ногу, підніміть на 2-3 см над підлогою. Відштовхнувшись стоїть попереду ногою, поверніться у вихідну позу. Повторіть, починаючи з іншої ноги.
7
Ляжте на підлогу, завівши руки за голову, зігніть ноги в колінах і підніміть. На видиху грудьми підтягніться до колін, тримаючи спину прямо. Повернувшись на вдиху, повторіть 20 разів.
8
Тримайте обома руками гімнастичну палицю на плечах, стійте прямо, ноги на ширині плечей. Присядьте на вдиху так, як ніби сідайте на стілець, напружуючи при цьому сідничні м'язи. Поверніться на видиху і повторіть 20 разів.
9
Лежачи на підлозі, руки заведіть за голову. Зігнувши праву ногу, постарайтеся одночасно дотягнутися до правого коліна лівим ліктем. Поверніться в початкове положення, повторіть з іншого ноги. Виконайте вправу 30 разів. Дихати при цьому можете довільно.