Як збільшити число клієнтів.

Збільшення чисельності клієнтської бази позитивно позначається на розвитку бізнесу. Залучення нових покупців забезпечує підвищення прибутку і зміцнює позиції компанії на ринку.
Інструкція
1
Випускайте якісну продукцію. Гикати нових клієнтів значно простіше, якщо ваш продукт говорить сам за себе. Людина, що залишився задоволеним, скориставшись вашою послугою, у більшості випадків поділиться цією новиною з друзями чи знайомими. А це означає, що наступними вашими клієнтами стануть вони.
2
Проводьте опитування серед покупців виробленого продукту або послуги. В їх результаті у вас повинна бути сформована ясна картина всіх переваг і недоліків товару. Намагайтеся враховувати кожне побажання і зауваження. Втративши одного клієнта, ви втрачаєте значно більше: довіра, повага, потенційний прибуток. Якщо покупці будуть помічати, що ви намагаєтеся випускати таку продукцію, яка б задовольнила всі їх запити, вони будуть більш прихильні вам.
3
Рекламуйте свій товар. Часто саме засобами хорошою реклами можна домогтися неймовірного успіху. Це наочно демонструє одна з мереж швидкого харчування. Всі знають, що прийом подібної їжі у великих кількостях може нашкодити здоров'ю, проте в цьому ресторані практично завжди можна спостерігати черги, в той час як поруч можуть перебувати численні кафе, можливо, з більш смачною і корисною їжею.
4
Займайтеся PR. Грамотно організовані зв'язки з громадськістю, спрямовані на поліпшення іміджу компанії в цілому, привернуть велику кількість клієнтів . Постійна робота зі ЗМІ та цільовими аудиторіями допоможе сформувати потрібне ставлення до вашої організації.
5
Почніть активну діяльність в інтернеті. У компанії, яка бажає збільшити кількість покупців їхнього товару, повинен бути свій особистий сайт, на якому можна було б знайти всю необхідну інформацію. Звичайно, щоб залучити велику число клієнтів за допомогою інтернету, потрібно постаратися, проте результат того вартий.
6
Не зупиняйтеся на досягнутому. Залучення клієнтів не повинно бути одноразовою акцією. Враховуйте те, що постійна робота з аудиторіями, ретельний моніторинг, уважне ставлення до критики допоможуть вам залучити значно більшу кількість клієнтів .