Як витягнути кофту.

Ви тільки що купили в магазині красиву трикотажну кофту і, задоволені покупкою, повертаєтеся додому. Тільки ось невдача - в магазині кофта була як по вам зшита, а вдома виявилася на пів розміру менше. Не поспішайте повертати придбану річ в магазин. Можна витягнути кофту під вашу фігуру.
Вам знадобиться
  • - тепла вода;
  • - таз;
  • - прасувальна дошка;
  • - праска;
  • - великий шматок марлі;
  • - махровий рушник.
Інструкція
1
Замочите кофту в тазі з теплою водою на півгодини. Зайву воду акуратно відіжміть, але не викручуйте, щоб кофта не загубила свою форму. Вода не повинна стікати. Також, щоб позбутися від зайвої води, можете також покласти кофту на решітку у ванній, якщо така є. Або обережно скрутіть кофту в грудку, загорніть в марлю і підвісьте в ванній приблизно на півгодини.
2
Мокру річ розкладіть рівно на махровому рушнику і згорніть у рулон разом з цим рушником. Залиште згорток так лежати хвилин 10, щоб вода трохи вбралася, але кофта повинна залишатися вологою.
3
Розгорніть рушник і перенесіть кофту на прасувальну дошку. Нагрітим праскою відпарювати її до повного його висихання, акуратно розтягуючи необхідні місця.
4
Щоб кофта висохла до кінця, рівно розкладіть її на сухому махровому рушнику і дайте висохнути в такому горизонтальному положенні природним шляхом, уникаючи попадання прямих сонячних променів.
5
Якщо кофта дуже важко піддається витягуванню, просочіть її кондиціонером для волосся. Після чого залиште в такому вигляді на кілька хвилин.
6
Спробуйте розтягнути необхідні місця кофти. Акуратно змийте кондиціонер в теплій воді і ще раз спробуйте розтягувати. Загорніть в махровий рушник, щоб вода вбралася, і після цього можете продовжити відпарювати на прасувальної дошки.
Корисна порада
Кофту можна занурювати тільки в теплу воду. Якщо вона буде гарячої, то після висихання ви можете не впізнати свою річ. Так само не можна переносити кофту відразу з гарячої води в холодну і навпаки - це найпоширеніша причина зміни форми і розмірів одягу. Якщо після відпарювання рукава все-таки залишилися небагато короткими, можете їх знову намочити і ще раз отпарить праскою, тільки цього разу розтягуйте рукава трохи сильніше.