Як відремонтувати ліфт. полагодити ліфт самому.

Проблема зламаних ліфтів стає все більш актуальною. Більшість з них потребує термінової заміни або ж капітального ремонту. А грошей у бюджеті, як завжди, немає. Людині, що живе на другому-третьому поверсі, ліфт може, і не потрібен, а от мешканцям, наприклад, восьмого або дев'ятого він вкрай необхідний - особливо пенсіонерам та молодим батькам, яким доводиться щодня вивозити дітей на прогулянку в колясці.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - ручка;
  • - фотоапарат;
  • - міська районна адміністрація;
  • - житлово-комунальне господарство.
Інструкція
1
Ліфти - це найбільш масовий вид громадського транспорту, щодня перевозить в три рази більше пасажирів, ніж всі основні види транспорту разом узяті. Нормальна робота ліфтів ого господарства для багатьох людей стала синонімом нормального життя. Парк ліфтів Росії, відпрацьованих термін служби, зазначений у нормативах, перевищує 75%. У багатьох будинках ліфти вже давно вимагають заміни або капітального ремонту, на який не завжди вистачає коштів.
2
Якщо ваш ліфт не працює, і вам вже довгий час доводиться підніматися пішки, спробуйте зробити наступні дії. Напишіть заяву на ім'я голови міської адміністрації, підкріпивши його підписами сусідів. Запишіться на прийом до міської (районної) адміністрацію. Зазвичай чиновники не люблять зайвого шуму і виконують прохання зі скаргами в найближчі терміни.
3
Другий варіант: разом зі старшим по будинку або під'їзду напишіть в двох примірниках лист на ім'я керівника житлово-комунального господарства. Підпишіть обидва примірники у мешканців під'їзду. Зареєструйте листи у виробничо-технічному відділі міського господарства.
4
Віддайте один примірник до відділу, а на другому попросіть поставити вхідний номер. Очікуйте рішення чиновників в письмовій формі протягом тридцяти календарних днів.
5
Якщо ви отримали лист з відмовою (має бути вказана вагома причина, наприклад, немає грошових коштів на ремонт), зробіть ксерокопії вашого листа. Прикладіть до нього фотографії поламаного або не ремонтувати протягом декількох років ліфта.
6
Напишіть скаргу в Державну житлову інспекцію області, в якій проживаєте. Зареєструйте її. Протягом наступних декількох тижнів очікуйте приходу комісії.
7
Якщо ваш ліфт працює справно, але має, м'яко кажучи, непривабливий зовнішній вигляд, то можна відремонтувати його самостійно. Пофарбуйте стіни, застеліть підлогу лінолеумом. Прикріпіть до стелі та стін дзеркала (можна наклеїти або прикрутити). Помічено, що в чистому, доглянутому ліфті менше хочеться смітити, колупати стіни й палити кнопки.