Як орендувати автомобіль представницького класу на весілля.

Весілля - це одне з найурочистіших та радісних подій у житті, і її хочеться відзначити так, щоб свято запам'яталося надовго. Тому молодята намагаються передбачити всі, навіть орендують на цей час автомобіль представницького класу. Але де ж його можна знайти?
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - водійські права;
  • - гроші для оплати оренди автомобіля.
Інструкція
1
Вирішіть, яку суму з усього весільного бюджету ви готові витратити на оренду автомобіля. Від цього буде залежати коло ваших пошуків, у тому числі, марка автомобіля, яку ви зможете собі дозволити. У разі обмеженого бюджету ви можете, наприклад, заощадити на водієві - попросити когось із гостей побути їм, і не платити додаткові гроші фірмі, що надає машину.
2
Якщо ви звернулися для організації торжества в весільне агентство, швидше за все, воно допоможе вам і в пошуку автомобіля. По можливості, орієнтуйтеся не тільки на надані фотографії, але і постарайтеся побачити машину особисто, щоб зрозуміти, чи немає у неї серйозних зовнішніх дефектів.
3
Організуючі весілля самостійно повинні таким же чином шукати і машину. Це можна зробити через спеціальні агентства з оренди автомобілів. Їх координати ви можете знайти в довіднику організацій вашого міста чи в інтернеті. Краще всього звертатися в перевірені організації. Якщо ніхто з ваших знайомих такими послугами не користувався, пошукайте відгуки на тематичних весільних форумах.
4
Вибравши фірму, замовте сам автомобіль . Зазвичай це можна зробити особисто або по телефону, також іноді існує можливість резервування машини через інтернет-сайт. Перед остаточним оформленням замовлення вивчіть умови, наприклад, вартість послуги, а також те, що в неї входить. Наприклад, швидше за все бензин потрібно буде оплачувати самостійно. Уточніть, де потрібно буде забрати машину. Замовлення краще оформляти заздалегідь, особливо в липні або серпні, коли організується найбільше весіль.
Корисна порада
Замовляйте машину з запасом часу, так як завжди можуть трапитися непередбачені обставини - пробка на дорозі, затримка процесу реєстрації шлюбу чи навіть прокол шини.