Як відправити листівку з анімацією. анімірованиє листівки в форматі swf.

Як здорово відправляти анімаційні листівки друзям, і як приємно отримувати такі листівки на свій телефон або на пошту. Такі повідомлення завжди веселіше, вони можуть сказати про те, чого не передати словами (наприклад, зізнатися в любові). Листівки з анімацією набагато цікавіше, ніж просто картинка, - будьте впевнені, що їх оцінять по достоїнству.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Існує декілька способів відправки листівок з анімацією , і порадувати друзів своєю увагою. Ось найбільш доступні з них. Створіть самостійно або відшукайте на спеціалізованих сайтах (наприклад, http://gifzona.com/postcards.htm) анімаційні зображення, які підходять вам за тематикою. Зверніть увагу на формат: відправці підлягають тільки картинки «GIF». Надішліть листівку по електронній пошті у вигляді вкладення.
2
Додайте зображення на фотохостингу, сумісному з форматом «GIF». Отримаєте посилання на анімаційну картинку і відправте її одержувачу будь-яким способом, у тому числі і в повідомленні ICQ. Анімаційні картинки цього формату підтримуються практично всіма браузерами. Однак, якщо ви відправили листівку людині на номер мобільного телефону, вона може відкритися як нерухома.
3
Попросіть друга або подругу встановити на телефон браузер UC. На його телефоні відобразиться анімаційне зображення, хоч і з пропуском деяких кадрів.
4
В тому випадку, якщо зображення взагалі не відкривається, то можливо мобільник адресата не підтримує формат «GIF». Анімаційні картинки формату «SWF» більш виразні. Крім анімації вони включають в себе і звук, і елементи інтерактивності.
5
Переконайтеся, що на комп'ютері або телефоні адресата є програвач Flash Player. Без нього листівка в форматі «SWF» просто не відкриється.
6
Знайдіть листівку на одному з сайтів, що спеціалізуються на подібних послугах. Скопіюйте картинку і відправте її одержувачу будь-яким зручним для вас способом.
7
Враховуйте, що ваш друг не зможе переглянути листівку даного формату, просто клікнувши на неї. Для того, щоб відкрити такий файл, необхідно зберегти його на диск, а потім знову ввести в адресний рядок шлях до збереженого файлу. Тільки таким чином можна побачити прислане зображення.