Як створити веб-браузер.

Багато бажають створити власний браузер , проте зробити це далеко не так просто, як здається. У створенні подібного програми допоможе знання мов програмування. За допомогою них ви зможете розробити повноцінний браузер з безліччю різних функцій.
Інструкція
1
Спробуйте створити браузер , використовуючи Borland C ++ версії 6.0. Написання движка тут не знадобиться, достатньо скористатися готовим з Internet Explorer. Пропишіть форму і на ній розташуйте сегмент CppWebBrowzer і вкладки internet. Він знаходиться справа. Додайте клавішу edit і button для можливості введення адреси. В результаті має вийти білий прямокутник, в якому і будуть відображатися сторінки сайтів.
2
Пропишіть події, які задіюються кнопкою: CppWebBrowser1-> Navigate (StringToOleStr (Edit1-> Text)) ;. Додайте клавіші, які мають всі стандартні браузер и. Наприклад, ними можуть бути: вперед, назад, зупинити, оновити і домашня сторінка. Введіть коди для них: CppWebBrowser1-> GoBack (); - Для кнопки «назад», CppWebBrowser1-> GoForward (); - Для кнопки «вперед», CppWebBrowser1-> Stop (); - Для клавіші «стоп», CppWebBrowser1-> Refresh (); - Для оновлення сторінки, CppWebBrowser1-> GoHome (); - Для виходу на домашню сторінку. Замініть блок edit на компонент ComboBox. Він призначений для збереження недавно відкритих адрес сторінок.
3
Створіть панель вкладок, використовуючи Pagecontrol. Додайте даний компонент на формі і клацніть по ньому правою кнопкою, натисніть в відкрилися меню New Page. Кожне нове натискання буде відкривати наступну вкладку. Перенесіть на першу вкладку компонент CppWebBrowser. Досить перетягнути його через вікно Object Treeview.
4
Зробіть єдину панель для розміщення всіх кнопок управління активної сторінкою. Перенесіть CoolBar на форму з усіма його елементами, пропишіть в окрему функцію код створення вкладки. У заголовному файлі виберіть клас TForm1, далі секцію published і відзначте функцію void __fastcall make_tab (); і скопіюйте її на onKeyDown. Вона допоможе полегшити роботу з вкладками. Запустіть створений браузер і перевірте його на працездатність.