Як промивати кішці ніс.

Тварини, як і люди, схильні до різних захворювань. Навіть найменший протяг може викликати риніт у кішки, який проявляється рясними виділеннями з носа , або, навпаки, сухістю і появою Корост. Проводити лікування домашніх вихованців слід під наглядом досвідченого ветеринара.
Інструкція
1
Зверніться до ветеринарної клініки, якщо помітили якісь відхилення у здоров'ї кішки. Виділення слизу з носа може свідчити не тільки про банальному нежиті, але і про більш серйозні захворювання.
2
Лікар огляне вашого вихованця і візьме аналізи. Після цього призначить лікування, в яке буде входити не тільки прийом препаратів, а й промивання носа , якщо дихання у кішки утруднено. Всі лікарські засоби ви можете придбати у ветеринарній аптеці. Слідуйте загальним приписами. Але якщо з таблетками і суспензиями все більш-менш зрозуміло, то промивати ніс дещо складніше.
3
Підготуйте фізіологічний розчин для промивання, він повинен бути кімнатної температури. Використовувати соляний розчин не можна, так як в ньому міститься йод, який може спровокувати розвиток алергії та набряку слизової оболонки.
4
Зніміть зі шприца голку або використовуйте для промивання звичайну піпетку. Наберіть заздалегідь розчин і тільки після цього беріть тварину в руки.
5
Якщо у вас спокійна кішка, то покладіть її на коліна і, злегка притримуючи, закапайте їй ніс. Досить близько 0, 5 мг розчину на одну ніздрю. Якщо тварина починає сильно турбуватися, то попросіть когось потримати його. Намагайтеся не лякати домашнього улюбленця, щоб не травмувати його психіку.
6
Промивайте нас коші близько 3 разів на день. Коли настануть поліпшення, проводите процедуру тільки у вечірній час доби. В середньому нежить у тварини пройде через 4-6 днів. Якщо поліпшення не спостерігаються, знову відвідайте ветеринарну клініку і порадьтеся з лікарем.
7
Приберіть залишки вологи з носа тваринного, промокнув його чистим носовою хусткою.
Корисна порада
Після того як ви промиєте ніс кішці, обов'язково дайте їй улюблені ласощі, погладьте і похваліть, щоб вона трохи заспокоїлася.