Як змінити ім'я відправника.

Вам потрібно відправити e-mail важливе діловий лист, а в налаштуваннях облікового запису замість імені зазначено легковажне прізвисько? Або навпаки, ви хочете приховати свої реальні дані від адресата? Або у вас тепер нове прізвище? У будь-якому випадку ви можете коли завгодно змінити ім'я відправника в настройках свого поштового ящика. Подивіться, як це робиться в веб-інтерфейсах популярних потових служб «Яндекс», Gmail, Mail.ru і «Рамблер».
Інструкція
1
Пошта «Яндекса» Увійдіть в свою поштову скриньку. Якщо у вас не активна опція «Запам'ятати мене», для авторизації в акаунті вам знадобиться вказати свої логін і пароль. Трапляється, що система вимагає також ввести перевірочний код - CAPTCHA. Знайдіть у правому верхньому куті вікна посилання «Налаштування» та натисніть на неї.
2
Виберіть в меню розділ «Інформація про відправника». Щоб відредагувати свої дані, просто введіть нову підпис в графі «Моє ім'я ». Натисніть на кнопку «Зберегти зміни» і можете приступати до створення нового листа.
3
GmailАвторізуйтесь в своїй поштовій скриньці - для цього вкажіть свої логін і пароль. Щоб перейти в меню налаштувань, натисніть на кнопку з намальованою на ній шестерінкою, розташовану в правому верхньому куті. У віконці виберіть посилання «Настройки».
4
Перейдіть у вкладку «Акаунти і імпорт». Знайдіть рядок «Відправляти листи як» і для редагування імені натисніть на посилання «змінити». У віконці в розділі «Ім'я» поставте маркер в рядку з порожнім полем і вкажіть в цьому полі потрібні вам дані. Натисніть на кнопку «Зберегти зміни» і можете приступати до створення листа.
5
Mail.ruВойдіте в свою поштову скриньку. Якщо потрібна активація аккаунта, введіть в призначені для цього поля свої логін і пароль. Знайдіть на синій смузі в шапці сайту кнопку «Ще» і натисніть на неї. Виберіть в віконці рядок «Настройки».
6
Виберіть у списку ліворуч розділ «Майстер листів». В Mail.ru ви можете задати відразу три різних варіанти імені відправника - відображатися в e-mail буде той, навпроти якого ви встановите маркер. Внесіть потрібні вам корективи, вкажіть в поле внизу сторінки поточний пароль від своєї поштової скриньки і натисніть на кнопку «Зберегти».
7
Пошта «Рамблера» Увійдіть в свою поштову скриньку. Якщо необхідно, вкажіть для цього свої логін і пароль. Натисніть на посилання «Настройки», розташовану в правому верхньому куті вікна.
8
Виберіть розділ «Вид пошти». У правому стовпчику - «Написання листів» - введіть потрібні дані в поле «Ваше ім'я для вказівки в вихідних листах» і натисніть на кнопку «Зберегти зміни».