Як надягати слінг з кільцями.

Слінгом називають перев'язь для носіння немовлят від народження до двох-трьох років. Це традиційний спосіб перенесення, вкорінений в культурі багатьох народів світу. Популярність слінгів в сучасному суспільстві пов'язана зі зрослим інтересом до методів природного виховання.
Вам знадобиться
  • Слінг з кільцями.
Інструкція
1
Придбайте слінг з кільцями - смугу щільної тканини довжиною 220-350 см, шириною 70-80 см, до одного кінця якої пришиті два кільця. Візьміть слінг за вільний кінець і зберіть його гармошкою, щоб весь кінець містився в долоні. Просмикніть зібраний гармошкою хвіст в два кільця, складаючи всю смугу виворітного стороною всередину.
2
Розкрийте кільця і Протягніть тканину в одне з кілець для фіксації. Продовжуйте пропускати смугу через кільце, поки тканину, зафіксована кільцями, не досягне довжини 120-140 см. Просмикніть руки всередину зафіксованої смуги і натягніть тканину між рук, розправляючи складки.
3
Розправте слінг на кільцях, щоб легше регулювати протяжку тканини через них в подальшому. Витягніть трохи тканини між кільцями, послаблюючи петлю. Розправте петлю, збираючи її в дрібні регулярні складки. Слідкуйте за тим, щоб на бортах смуги не було складок.
4
Переконайтеся, що тканина в кільцях розподілена рівномірно по всьому колу і борти не зам'яті. Тримайте слінг перед собою, хвіст спереду, кільця - вгорі. Просмикніть руку в слінг, потім перекиньте його через голову і покладіть на плече (кільця знаходяться в області ключиці).
5
Розправте тканину на спині, там не повинно бути перекручування або складок. Потім щільно обтягніть себе слінгом: витягніть до каблучок всі надлишки тканини, починаючи з верхнього бортика. Робіть це поступово, фіксуючи витягування на кожному етапі, щоб не перекрутити тканину. Витягайте надлишок тканини з під мишки однією рукою і передавайте в іншу, тобто ту, яка ближче до каблучок.
6
Виконайте ті ж операції з серединою слінгу і з нижнім бортиком. Коли всі надлишки тканини зібрані в руці, ближньої до кілець, передайте їх в іншу руку, натягніть, а ближньої до каблучок рукою візьміть і витягніть хвіст.
7
Робіть це так само поетапно: спочатку тягніть верхній бортик, потім середину, потім нижній бортик, щоб не збити тканину в кільці. В результаті ви повинні бути щільно обтягнуті слінгом, кільця знаходяться трохи нижче ключиці.
8
Зробіть гамачок: підніміть слінг над плечем за кільця, послабивши натяг навколо тіла. Послабляйте охоплення до такої довжини, щоб нижній бортик діставав збоку до тазової кістки. Тепер слінг повністю готовий до використання, можна укладати дитину в гамачок, або саджати, носити на грудях перед собою або на стегні.
Переваги слінгів незаперечні: малюк затишно почуває себе поряд з мамою, йому зручно спати і їсти навіть під час прогулянки, а у батьків звільняються руки. Простота конструкції слінгу прямо пропорційна зручності його використання. Пристосування для перенесення дитини під силу зробити самостійно будь мамі.
Вам знадобиться
  • - щільна тканина;
  • - 2 кільця діаметром 5-6 см.
Інструкція
1
Підберіть тканину. Матеріал повинен бути щільним, але не грубим. Підійде звичайна бязь, але врахуйте, що вона може ковзати по верхньому одязі. Тому для дому зробіть слінг з бавовни, а для прогулянок - з жаккарда або щільного трикотажу.
2
Оберіть модель слінгу, яку ви будете робити. Найпростіше закріпити шарф довжиною 2,5-3 м і шириною 0,5 м на кільцях. Купіть тканину потрібної ширини, щоб не обробляти кромки. Підберіть пластикові, бамбукові або металеві кільця внутрішнім діаметром 5-6 см.
3
Для зручності зав'язування звузьте кінці шарфа або зріжте їх під кутом для створення красивих драпіровок. Обробіть краю слінгу. Посередині полотна зробіть неглибоку витачку, вона знадобиться, щоб знайти центр шарфа, якщо знадобиться надіти його в транспорті.
4
Просмикніть один кінець слінгу в обидва кільця, загніть край і проведіть через одне кільце. Підтягніть тканину так, щоб короткий кінець був довжиною 40 см. Покладіть край слінгу з кільцями на своє плече, короткий край залиште на спині. Розправте складки.
5
Довгий кінець слінгу оберніть навколо спини і пропустіть знизу через обидва кільця. Перегніть шарф вперед і пропустіть зворотним рухом в одне кільце. Одержаний кишеню розправте і підтягніть або послабте при необхідності.
6
Сшейте модель слінгу з фіксованими кільцями. Для цього на одному кінці полотна закладіть складки, протягніть через тканину обидва кільця. Зігніть тканину і прокладете на невеликій відстані від кілець кілька рядків, здатних витримати вагу дитини.
7
Вільний кінець слінгу підробити. Пришийте до нього кишеню для дрібниць на липучці або на блискавці. При надяганні вільний кінець шарфа пропустіть через обидва кільця і поверніть через одне. Підтягніть кишеню, щоб дитині було зручно сидіти або лежати, розправте драпіровку.
8
Для підрослого малюка зробіть подвійний слінг з поролоновою прокладкою. Для початку зшийте подушечку для плеча. Зафіксуйте на ній кільця, всередину деталі покладіть поролон або ватин. Край подушечки поки не зашивайте.
9
Основне полотно шириною 1 м і довжиною 2,5-3 м зшийте по довжині і виверніть на лицьову сторону. З одного боку закладіть складки, вставте їх у вільний край подушечки для плеча, прострочите.
10
З тонкого поролону виріжте деталь 50-100 см. Вставте поролон ближче до вільного кінця, прокладете по краю слінгу строчки. Обробіть вільний кінець полотна. Як бачите, зробити самій слінг навіть з поролоновою вставкою не складає труднощів.