Як облагородити труби. Як прикрасити труби у ванній.

Щоб труби не псували загальний інтер'єр вашої квартири, їх потрібно трохи облагородити. Для труб у ванній кімнаті і газових труб на кухні підійде варіант покриття рідкими шпалерами відповідного кольору.
Вам знадобиться
  • ацетон, плівка, олійна фарба, кисть, рідкі шпалери, гладилка, лак.
Інструкція
1
Підготуйте газові труби до нанесення рідких шпалер. Спочатку їх необхідно очистити від пилу і бруду. Якщо на трубах є сліди іржі, видаліть їх металевою щіткою і обробіть проблемні місця спеціальною фарбою, що запобігає корозію.
2
Якщо поверхня досить сильно пошкоджена, нанесіть на труби засіб «винищувач іржі». Знежирте поверхню труб, наприклад, за допомогою ацетону. На підлогу і інші поверхні, які можуть бути забруднені в результаті проведених робіт, постеліть захисну плівку.
3
Нанесіть масляну фарбу на газові труби . Вона буде служити основою під рідкі шпалери. Досить одного шару фарби. Тримайте кисть з нахилом по відношенню до поверхні. Злегка занурюйте кисть у фарбу і наносите її спочатку на важкодоступні місця, а потім на інші поверхні. Слідкуйте, щоб в кімнаті не було протягу, щоб фарба лягла рівномірно.
4
Розведіть рідкі шпалери теплою водою в пластиковій ємності в пропорціях, зазначених в інструкції. Добре перемішайте склад, витримайте його час, рекомендований в анотації до матеріалів, і знову добре розмішайте. В деякі рідкі шпалери можна додавати барвники. Вибравши такий матеріал для труб, ви зможете вдаліше підібрати колір їх покриття.
5
Наносите невеликими порціями шпалери, користуючись спеціальною гладилкою, на труби . Між оброблюваної поверхнею і гладилкою має бути невеликий кут нахилу. Наносите шпалери рівномірно, шаром приблизно 2 мм. Щоб виправити огріхи, достатньо видалити невдало нанесений ділянку шпалер теплою водою.
6
Закріпіть шпалери безбарвним лаком, коли вони висохнуть. Майте на увазі, що рідкі шпалери можуть сохнути протягом трьох діб. Наносите лак тонким шаром за допомогою м'якого пензлика швидкими рухами. Коли лак висохне, труби будуть стійкі до вологого прибирання.
Ремонт всієї ванної кімнати - задоволення дороге і дуже клопітка. Старі ванни частенько буквально убудовувалися в стіну, щоб демонтувати цей предмет і винести його, буде потрібно розібрати всю кімнату. Але, якщо все це затівається тільки через облупленою емалі, краще подумати про економічніше вирішенні проблеми. Два найпростіших способи відновити і облагородити ванну - це нанести нову емаль і поставити акриловий вкладиш.
Вам знадобиться
  • - акриловий вкладиш;
  • - емаль і затверджувач;
  • - кисті.
Інструкція
1
Замірте вашу ванну, щоб підібрати підходящий акриловий вкладиш. Отмойте сантехніку з хорошим знежирюючим засобом. Розмітьте і виріжте отвори для зливу і переливу. Вкладиш фіксуйте спеціальним клейовим складом або двухкомпонентной піною.
2
Акрилову ванну вставляйте в свою стару. Зливні отвори і краю виробів герметично зістикуйте. Після цього ванну наповніть водою і залиште на 8:00, це дозволить вкладишу добре приклеїтися до основи. Зніміть захисну плівку і можете використовувати нову ванну за призначенням.
3
Щоб покрити ванну новою емаллю, підготуйте її поверхню до роботи. Посипте сантехніку миючим порошком, наприклад, «Пемолюкс», і прямо по цьому засобу працюйте абразивним каменем. Видаліть всю утворену бруд. Поверхня обробіть знежирюючим складом.
4
Ванну наповніть гарячою водою і злийте її через десять хвилин. Стінки і дно ретельно протріть чистою неворсистою тканиною насухо. У вас повинна бути гладка і суха поверхня для подальшої роботи.
5
Для грунтовки приготуйте робочий розчин, змішуючи затверджувач і емаль. Нанесіть склад на поверхню ванни і дайте йому гарненько просохнути.
6
Покрийте емаллю ванну. Для такої роботи добре підходить плоска кисть із натурального волосся. Фарбуйте чітко й акуратно - міхури і патьоки неприпустимі. Можна емаль розпорошувати з аерозольних балончиків. Але мінус цього варіанта в тому, що склад в них не містить затверджувача.
7
Найнадійніша емалювання вийде при нанесенні її компресором.
8
Зовні ванну можна облагородити, обклавши кахельною плиткою. Нової емаллю можна покрити всю ванну, а оживити і задекорувати її зовнішню сторону спробуйте за допомогою техніки декупаж укупі з кракелюр. На нову фарбу наклейте малюнки, вирізані з яскравих серветок. Нанесіть шар двокомпонентного лаку для ефекту потрісканої поверхні.