Як очистити трубу від фарби.

Перед фарбуванням металевої труби необхідно видалити попередні шари покриття. Зробити це можна як спеціальними хімічними засобами, так і за допомогою професійних електроінструментів.
Вам знадобиться
  • Спеціальний засіб для видалення фарби, гумові рукавички, захисні окуляри, шліфувальна машина, болгарка, будівельний фен.
Інструкція
1
Очистіть трубу від фарби за допомогою спеціальної рідини. Якщо у вас в розпорядженні мало часу, цей спосіб ідеально підійде. Даний засіб можна купити в будівельному магазині. Зазвичай його проводять в рідкому вигляді. Зверніться до продавця, він відповість на всі ваші запитання. Перед застосуванням уважно прочитайте додається інструкцію.
2
Нанесіть спеціальний засіб для видалення фарби на поверхню труби за допомогою пензлика. Залиште на 5-10 хвилин. Потім соскребите фарбу шпателем або гостро заточеною стамескою. Протріть метал ганчірочкою, змоченою в розчиннику. Врахуйте, що рідина для видалення фарби токсична, має неприємним запахом і містить леткі речовини. Тому проводите процедуру в добре провітрюваному приміщенні. Також необхідно надіти респіратор, гумові рукавички і захисні окуляри.
3
Використовуйте шліфувальну машинку для очищення фарби з труби. Для початку встановіть на неї насадку з середнім напиленням і включіть електроінструмент. Ретельно обробіть поверхню. Потім візьміть розчинник і видаліть залишки фарби з труби. Періодично міняйте насадку.
4
Видаліть фарбу за допомогою будівельного фена. Якщо у вас даного інструменту, попросіть у знайомих або візьміть напрокат. Увімкніть прилад і направте струмінь повітря на поверхню, яку необхідно очистити. Коли фарба нагріється, видаліть її металевим шпателем.
5
Скористайтеся болгаркою для видалення старої фарби. Надіньте насадку у вигляді металевої щітки, увімкніть інструмент і ретельно обробіть металеву поверхню. Коли закінчите, зачистите трубу наждачним папером або нанесіть спеціальний засіб для видалення фарби. У даного способу є один недолік - велика кількість пилу. Тому працюйте в добре провітрюваному приміщенні і в захисних окулярах.