Як перемогти хронічну втому.

Занепад сил з'являється з різних причин - через нервовий і фізичного перенапруження, важкої і палені, зашлакованості, гіпоксії і зневоднення. Але якщо втому стає хронічною, варто серйозно побоюватися за своє здоров'я. Можливо, організм перестав використовувати свої компенсаторні можливості і піддався впливу токсинів, що продукуються різними вірусами. Але щоб не вдаватися до допомоги лікарів, варто спочатку спробувати позбутися цієї хвороби власними силами.
Інструкція
1
Щоб позбутися хронічної втоми необхідно, насамперед, звільнити організм від баласту шкідливих речовин. Тому один раз на рік проводите очищення всіх систем, особливо травної та сечовидільної. Безліч методик дозволяє вибрати більш доступний спосіб. Крім цього, допомагайте організму самостійно виводити токсини і солі, для чого регулярно відвідуйте лазню і 24 години на тиждень повністю утримуйтеся від будь-якої їжі. Не відмовляйте собі в такий день лише у воді або соках.
2
Приділяйте більше уваги своєму харчуванню. Виключіть продукти, що викликають стрес, тривожні думки і депресію. До них відноситься рафінований цукор, крупи і борошняні вироби з білої муки, напівфабрикати, кондитерські вироби, солодкі газовані напої та пакетовані соки. Замість них збагатите своє меню овочевими салатами і бульйонами, зеленню, фруктово-ягідними десертами і натуральними соками, а також горіхами, гарбузовим насінням, сірим хлібом, медом, молоком і сиром. Крім цього, 2 рази на рік приймайте вітаміни. Їх дефіцит є однією з причин синдрому хронічної втоми.
3
Чи не накопичуйте в собі нервову напругу і не допускайте застою крові і лімфи. Уникнути цього допомагають види спорту, котрі доставляють фізичне і психологічне задоволення - танці, гімнастика, шейпінг, плавання. Головне, щоб заняття були регулярним і без надмірного навантаження. В цьому випадку вони будуть постійно активувати багато систем, в тому числі і видільну, завдяки якій організм звільняється від токсинів та інших шкідливих речовин. Велике їх скупчення впливає на роботу нервової системи і в підсумку призводить до хронічної втоми.
4
Для духовного очищення частіше звертайтеся до природи. Вона допомагає зняти напругу. Виїжджайте за місто в безлюдні, але мальовничі місця. Відпочивайте серед дерев. Вони поглинають негатив, що виходить від людини і замінюють його своєю позитивною енергією. Крім цього, созерцайте будь-які красиві речі, слухайте улюблену музику, читайте, дивіться гумористичні передачі. Для досягнення гармонії тіла з навколишнім середовищем, займіться йогою, аутотренінгом і медитацією. Вони прекрасно усувають хронічний втому , покращують емоційний стан і надають фізичну силу. Але для досягнення бажаного результату проведіть перші заняття з досвідченим інструктором.
5
Оскільки хронічну втому часто породжує виснаження нервової системи, виконуйте ряд правил, що сприяють її стабілізації і зміцненню. Вставайте рано вранці. А для полегшення пробудження замість будильника встановіть таймер на включення енергійної музики. Для заряду бадьорості прийміть контрастний душ або зробіть обливання (обтирання) холодною водою. Щоб з ранку не збиратися похапцем, приготуйте все необхідно з вечора. Плануйте свій день заздалегідь і при цьому не нехтуйте записами в щоденнику. Чи не впускайте до свого кола спілкування, хто сумнівається або депресивних людей.
6
Зміцнюйте своє здоров'я, оскільки при хорошому імунітеті багато вірусів, у тому числі і викликають хронічну втому , здатні роками співіснувати з людиною, не завдаючи йому ніякої шкоди. А для підвищення енергетичного потенціалу правильно харчуйтеся, стежте за роботою кишечника, загартовувати, приймайте помірні сонячні ванни, гуляйте на свіжому повітрі, висипайтеся, радуйте себе масажем, відвідуванням салонів та інших приємних місць. Дотримання цих правил протягом декількох місяців непомітно позбавить від хронічної втоми. І тільки не отримавши позитивного результату можете звернутися до лікаря.