Як намалювати ферму.

Досвідчений художник може намалювати все, що завгодно - навіть ферму . Якщо ви поки не відносите себе до професіоналів, вам варто знати деякі нюанси, що дозволяють додати фермі правдоподібність і реалістичність на малюнку.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - кисті, олівці;
  • - ластик;
  • - фарби;
  • - натура або фотографії ферми.
Інструкція
1
Вирішіть, яка ферма буде зображена на вашому малюнку і які думки ви хочете передати глядачеві. Якщо ви вирішили намалювати великий тваринницький комплекс, постарайтеся передати масштаб організації, наприклад, для цього покажіть довгі ряди корівників або великі Випасне поля. Тут будуть доречні широкі перспективи і велика кількість повторюваних деталей.
2
Якщо вам потрібно намалювати невелику приватну ферму , спробуйте передати різноманітність і багатогранність такого господарства. Для цього зобразите самих різних тварин, що живуть на фермі: корову, курей, свиней, коней. При цьому намагайтеся показати сюжет, а не простий набір тварин і будівель, наприклад, від'їжджаючих повозку, яку всі проводжають, полуденний відпочинок, жарку пору - сінокіс, вранішнє доїння і т.д.
3
Якщо ви живете в мегаполісі і ніколи не бачили ферму , подивіться фотографії з її зображенням або поїдьте до родичів у село. Жителям села стоїть іншими очима подивитися навколо, щоб побачити красу в звичайних для них речах.
4
Підберіть фарби і полотно, за допомогою яких можна найкращим чином передати настрій картини. Для літнього спекотного дня підберіть пастель теплих і гарячих тонів, а для холодного дощового ранку візьміть туш-перо.
5
Постарайтеся подолати спокусу помістити занадто багато на перший план. Тут має бути тільки найважливіше, а для того, щоб погляд пересувався далі, вглиб картини, з'єднайте передній і середній плани дорогами, стежками або іншими елементами, що відводять вдалину.
6
Уважно поставтеся до співвідношення світла і тіні в малюнку ферми. Тіні допоможуть вам розбити передній плоский план і виділити предмети і тварин. Ефектність картині додадуть сонячні відблиски, наприклад, у воді або в волоссі.
7
Після того, як ви закінчите основні контури, перейдіть до промальовування деталей малюнка - гальки, трави, упряжі, інструментів і т.д.