Як налаштувати реєстрацію.

Налаштування реєстрації є вбудованою функцією Joomla і не припускає глибинних знань принципової схеми сайтостроительства. По суті, виконання даної операції зводиться до процедури включення обраного модуля.
Вам знадобиться
  • - доступ в адміністративну панель CMS Joomla.
Інструкція
1
Здійсніть вхід в адміністраторську панель управління для виконання операції включення і налаштування вбудованого модуля реєстрації Joomla і перейдіть на вкладку «Розширення» верхній панелі інструментів вікна програми. Натисніть кнопку «Створити» для виклику «Менеджера модулів» і застосуєте прапорець на полі модуля «Увійти». Підтвердіть свій вибір натисненням кнопки «Наступний» у верхній правій області вікна адміністрування.
2
Введіть бажане значення назви модуля реєстрації в полі «Тема» і застосуєте прапорці на полях «Показати заголовок» і «Включено». Виберіть необхідне місце розташування створюваного модуля в випадаючому списку рядка «Позиція» і вкажіть пункт «Все» в спадному каталозі поля «Доступ». Введіть бажаний текст привітання відвідувачів сайту в розділі «Початковий текст» (необов'язкове дію) і виберіть пункт «Логін» в випадаючому списку рядка «Ім'я/Логін».
3
Натисніть кнопку «Зберегти» у верхній панелі інструментів вікна управління і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки «Застосувати».
4
Скористайтеся можливостями розширеної налаштування параметрів реєстрації, наданої модулем Community Builder. Для цього завантажте вибраний компонент і скористайтеся кнопкою «Обзор» в розділі «Завантажити файл пакета» для вибору Community Builder. Використовуйте кнопку «Завантажити та встановити" і повторіть ті ж дії по відношенню до компоненту CB Login, що представляє із себе вбудовується модуль реєстрації відвідувачів.
5
Перейдіть в адміністраторську панель управління і виберіть встановлений компонент. Перейдіть на вкладку «Реєстрація» і вкажіть опцію «Так» у полі «Дозволити реєстрацію користувачів». Зніміть прапорці на полях «Автоматично генерувати випадковий пароль при реєстрації» та «Авторизація всіх користувачів адміністратором». Виберіть інші бажані параметри відображення створюваного модуля реєстрації і збережіть їх.