Як відповісти на запит.

Виконання певних програм може привести до появи запиту системи на продовження обраного дії. Зазвичай це відноситься до програм, потенційно можуть призвести до втрати працездатності комп'ютера. В пакетних файлах відсутність відповіді на запит виглядає як зависання програми.
Інструкція
1
Створіть будь-яку нову папку в довільній директорії з ім'ям «Папка» і помістіть в неї будь-який непотрібний файл, наприклад текстовий документ, для ініціації підтвердження потенційно небезпечного дії, що викликає запит системи.
2
Викличте головне меню операційної системи Windows натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати». Введіть значення cmd у полі «Відкрити» для запуску утиліти "Командний рядок" і підтвердіть виконання команди запуску натисненням кнопки OK. Введіть команду види: del ім'я_диска: Папкав текстове поле інтерпретатора команд і дочекайтеся появи запиту системи на підтвердження видалення: drive: Папка *, Продовжити [Y (та)/N (немає)]? Команда видалення не буде виконана доти, поки не буде натиснута потрібна клавіша. При запуску .bat-файлу в режимі «Автоматично» це призведе до припинення виконання всього пакета.
3
Скасуйте виконання команди видалення створеної папки натисканням функціональної клавіші N і використовуйте наступний синтаксис для перенаправлення команди: echo Y | del ім'я_диска: Папка.В цьому випадку символ вертикальної риси служить для того, щоб не використовувати висновок результату на екран, а закріпити його за наступною командою. Таким чином, відповідь на запит системи на видалення всіх файлів у вибраній папці буде вже містити в собі підтвердження.
4
Використовуйте вищеописаний алгоритм дій для створення batch-файлів, що включають в себе набори команд командного рядка Windows. Подібні файли створюються в стандартному додатку «Блокнот», але зберігаються з розширенням .bat. Визначте допустимі команди в інтерпретаторі команд введенням значення help. Скористайтеся можливістю автоматичного запуску пакетних програм, надаваних «Планувальником завдань» або виберіть опцію створення папки з batch-файла, реалізовану командою MKDIR.