Як включити голосування.

Зараз дуже часто на форумах, сайтах і в блогах зустрічаються опитування з різних тем. За їх результатами можна наочно побачити і оцінити думку більшості відвідувачів ресурсу про якоїсь проблемі. Також голосування допомагають вибирати переможців в конкурсах.
Інструкція
1
Для того щоб включити голосування на сайті, створіть таблицю варіантів відповідей в базі даних з полями: id - унікальний ідентифікатор варіанти відповіді; variant - текст варіанта відповіді; count_vote - кількість користувачів, котрі вибрали даний варіант відповіді.
2
Отримайте від користувачів з форми id варіанти відповіді. Після чого прорахуйте кількість голосів у запису з отриманим id, збільште результат на одиницю і впишіть тому.
3
Створіть форму голосування і виведете результати на HTML-сторінку.
4
Якщо на сайті, де у вас є права адміністратора, спочатку передбачено голосування , то щоб його включити, увійдіть в налаштування. Знайдіть параметр «Включити голосування на сайті" і поставте галочку поруч з відповіддю «Так».
5
Щоб зробити голосування на форумі, створіть нову тему. Потім знайдіть додаткову опцію «Додати опитування», а в ній - потрібну кількість варіантів відповіді. Натисніть «Створити тему» і на наступній сторінці відредагуйте поля опитування.
6
Якщо ви хочете створити голосування в блозі на движку WordPress, то скачайте один з плагінів, придатних для даного движка. Після його установки в меню повинен з'явитися новий пункт Polls. Клацніть мишкою по посиланню Add Poll, в який з'явився поле напишіть ваше запитання і варіанти відповідей до нього.
7
Щоб включити голосування на «@ Щоденниках», зайдіть в свій блог, знайдіть список налаштувань озаглавлений «Мій щоденник» і клікніть по рядку «Новий запис».
8
Внизу з'явився поля повідомлення над кнопкою "Відправити" знайдіть опцію «Голосування» і мишкою поставте поруч галочку. Відкриються поля для питання і відповідей. Ви можете вибрати як просте, так і різноманітне голосування .
Зверніть увагу
Відвідувач, у якого IP-адреса є змінним, може впливати на результати голосування, натискаючи на кнопки кілька разів на день. Відстежити дії таких відвідувачів або якось застрахуватися від їх діяльності дуже складно з технічної точки зору, а часто взагалі неможливо. Тому об'єктивність голосування може бути сильно спотворена
Корисна порада
IP-адреса - це скорочена назва адреси по протоколу інтернету, тобто стандарт ідентифікації комп'ютера, який підключений до інтернету. Така адреса складається з чотирьох груп чисел від 0 до 255, що розділяються крапкою. Він може бути постійним і змінним.