Як зробити колеса низького тиску. саморобні шини низького тиску.

Шина є найважливішою частиною колеса. Основне її завдання - забезпечення нормального контакту з дорожнім покриттям. При цьому мається на увазі, що вона поглинає будь-які коливання, пов'язані з дефектами дороги - вибоїнами, тріщинами і сторонніми предметами. Одним з основних показників шини є рівень внутрішнього тиску .
Інструкція
1
Залежно від рівня внутрішнього тиску шини поділяються на шини високого тиску - 4.5-7.5кг/см2, низького тиску - 2 -4.25кг/см2 і наднизької тиску - 0.75-1.75кг/см2. Основна конструктивна особливість шин високого тиску - менший об'єм повітря, відповідно, більше число шарів корду і, найголовніше, високий внутрішній тиск. Крім того, вони значно поступаються шинам низького тиску за характеристиками зчеплення з поверхнею і амортизації.
2
Поява автомобілів підвищеної прохідності - всюдиходів привело до створення шин з низьким і наднизьким тиском. Низький тиск всередині шин сприяє тому, що утворюється значно більшу «пляма» контакту, завдяки чому вага всюдихода більш рівномірно розподіляється на декілька таких «плям», що призводить до різкого зниження питомої тиску на грунт.
3
Шини з наднизьким тиском встановлюйте на спеціальні всюдиходи для руху в умовах бездоріжжя, болотистій місцевості, снігових заметів, по піску і тундрі. Деякі всюдиходи з такими колесами здатні навіть долати вплав невеликі водні перешкоди. Колеса з шинами низького тиску відрізняються більшими габаритами і високою ціною, яка може бути далеко не всім по кишені.
4
Якщо ви займаєтеся створенням всюдиходів, то перевагу віддайте використанню для створення коліс підвищеної прохідності - пневматиків, камери списаних вертольотів і літаків. Коли такої можливості немає, застосуєте камери від вантажівок, всюдиходів і сільськогосподарських причепів.
5
Камери до колісним дискам кріпите ременями, за допомогою транспортної стрічки від сільськогосподарських машин. До достоїнств саморобних шин можна віднести відсутність необхідності в підвісці, а до недоліків - низький ресурс і недовговічність камер.