Як налаштувати 1С зарплата і кадри. Як налаштувати в 1с розрахунки зарплати водіїв.

Кадровий облік і нарахування заробітної плати є важливою частиною діловодства підприємства. «1С: Зарплата і Кадри» дозволяє автоматизувати даний процес і полегшити не тільки облік кадрів, але і формування звітностей. Перед тим як приступити до роботи з даними додатком, необхідно Стачать призвести ряд попередніх налаштувань.
Інструкція
1
Запустіть програму «1С: Бухгалтерія» в конфігурації «1С: Зарплата і кадри». Почніть знайомство з можливостями даного додатки з організації кадрового обліку.
2
Сформуйте довідник «Фізичних осіб» для вашого підприємства. Для цього в меню «Кадри» відкрийте розділ «Особисті дані фізичної особи» і виберіть пункт «Додати». У вікні необхідно заповнити відомості про працівника: ПІБ, дата народження, стать, місце народження, посвідчення, громадянство, код ІПН, ИФНС і страховий номер. Якщо працівник є інвалідом, то зазначаються дані про інвалідність на підставі відповідної довідки. Натисніть «Ок», щоб зберегти відомості. Таким чином, буде налаштований довідник «Фізичні особи».
3
Перейдіть до налаштування довідника «Співробітники організації». Натисніть кнопку «Створити елемент» і виберіть дані про працівника з довідника «Фізичні особи». Після цього вкажіть посаду та натисніть кнопку «Ок». У вікні відкрийте документ «Прийом на роботу» і вкажіть номер наказу або трудової угоди і дату прийому.
4
Налаштуйте параметри нарахування заробітної плати та податків. Відкрийте меню «Нарахування організації». Виберіть співробітника і відзначте відповідні відомості. В розділі «Відображення в бухобліку» необхідно вибрати відповідну бухгалтерську запис. За замовчуванням тут вказується проводка «Д26 К70», тобто витрати на зарплату відносяться до загальногосподарських витрат підприємства. Якщо працівник зайнятий на основному виробництві, то зміните дебет на значення «Д20».
5
В розділі «ПДФО» виберіть відповідний код доходу. У разі виплати заробітної плати ставиться код 2000. В розділі «ЄСП» відзначте виплати працівникові, які обкладаються даним податком. Аналогічним чином вкажіть необхідні відомості для решти зборів і податків.