Як відкрити сторінку "Мої повідомлення".

Спілкування в інтернеті здійснюється за допомогою обміну повідомлень. Прочитати отримане або відправлене послання можна, заглянувши на сторінку «Мої повідомлення».
Вам знадобиться
  • Електронний поштову скриньку або реєстрація в соціальній мережі.
Інструкція
1
Для того щоб переглянути листування з друзями та колегами в інтернеті, необхідно зайти на сторінку «Мої повідомлення». Якщо лист прийшов на електронну пошту, загляньте в свою поштову скриньку. Для входу на сайт введіть логін і пароль. Опинившись на сторінці повідомлень, виберіть потрібну вам папку: «Прийняті» або «Надіслані», «Дистанційні» («Кошик») або «Спам». Клікніть на «ім'я» адресата, повідомлення якого хочете прочитати і перейдіть на наступну сторінку . Тут лист відкриється повністю, і ви зможете провести з ним необхідну операцію: відповісти на нього, видалити або переслати іншому користувачеві інтернет-зв'язку.
2
Якщо повідомлення прийшло на пошту в соціальній мережі, то першим кроком для його прочитання буде вхід на сайт. Для цього також, як і для електронної пошти, буде потрібно введення пароля і логіна. Опинившись на головній сторінці, відкрийте розділ «Повідомлення». В залежності від сайту назва вищеназваного пункту може дещо відрізнятися. «Розпізнавальним» знаком, що вказує на поштову скриньку, як правило, є іконка, що зображає конверт. Тисніть на неї, і перед вами відкриється діалогове вікно, в якому вам належить вибрати користувача для здійснення подальшого листування. У цьому розділі же ви можете прочитати вхідне повідомлення, написати новий лист, переслати повідомлення іншому адресату.
3
Для виділення та копіювання тексту скористайтеся кнопками мишки або клавішами клавіатури: Ctrl + Ins (копіювати), Shift + Ins (вставити), Shift + Del (вирізати). Крім цього, на багатьох сайтах в листах підтримується функція додавання і прикріплення зображення, яке можна відіслати разом з вихідним повідомленням.
4
Для прочитання нових листів у соціальній мережі клацніть на іконку конверта або посилання «повідомлення». Нові, ще не прочитані, послання будуть позначені цифрами, що вказують кількість надійшли відправлень.